12:32 25 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره آرجنتینی تبدیل بهترین گلزن قاره امریکای جنبوی در بازی هم ملی شد.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی آرجنتین بامداد امروز موفق شد با درخشش لیونل مسی با نتیجه سه بر صفر تیم ملی اروگوئه را شکست دهد و بدین ترتیب یک پیروزی شیرین را در ادامه بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آمریکای جنوبی به دست بیاورد.

فوق ستاره آرجنتینی تبدیل به بهترین گلزن قاره آمریکای جنوبی در بازی های ملی شده است و به همین دلیل پیش از آغاز بازی آرجنتین و اروگوئه از او بابت دستیابی به این رکورد تقدیر شد و یک هدیه ویژه به او تعلق گرفت.

فدراسیون فوتبال آرجنتین پیش از شروع این دیدار لوح ویژه را که تصویر بوسه مسی بر کوپا آمریکا روی آن نقش بسته است، به لیونل مسی اهدا کرد و بدین ترتیب از او بابت شکستن رکورد بیشترین تعداد گل ملی در آمریکای جنوبی تقدیر کرد.

مسی در دیدار قبلی مقابل بولیوی با هت‌تریکی که داشت توانست رکورد پله را که 77 گل ملی به ثمر رسانده بود، بشکند و تبدیل به بهترین گلزن رقابت های ملی تاریخ آمریکای جنوبی شود.

این ستاره 34 در دیدار شب گذشته مقابل اروگوئه هم یک گل به ثمر رساند تا تعداد گل های ملی خود را به عدد 80 برساند و بدین ترتیب اختلاف خود را با تعداد گل های پله که رکورد تا پیش از این در اختیار او بوده افزایش بدهد.

 

مرتبط:

هشدار سوارز به مسی در آستانه جدال حساس؛ رفاقت بی رفاقت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر