16:54 24 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیبو کورتوا در پایان بازی بلجیم و ایتالیا در رده بندی لیگ ملتهای اروپا و شکست تیمش در این بازی به شدت به سازمان های برگزارکننده فوتبال حمله کرد.

به گزارش اسپوتنیک، تبیو کورتوا، دروازه‌بان تیم ملی بلجیم پس از پایان بازی رده‌بندی لیگ ملت های اروپا را بی معنی دانسته بود، در مصاحبه ای به شکلی صریح از یوفا بابت برنامه بازی های فشرده اش انتقاد کرد.

کورتوا در این رابطه به خبرنگاران گفت:

«این بازی تنها برای پول بود و باید صادقانه درباره آن صادقانه رفتار کنیم. این بازی را تنها به این دلیل بازی کردیم که پول بیشتری برای یوفا داشت و یک بازی اضافه برای تلویزیون پخش می‌شد

دروازه‌بان تیم ملی بلجیم در ادامه همچنان به انتقاد از این تصمیم یوفا و فیفا پرداخت و گفت:پ

«از دست تیم های دیگر به خاطر راه اندازی سوپرلیگ عصبانی هستند اما به بازیکنان اهمیتی نمی دهند و فقط به فکر جیب هایشان هستند.
بسیار بد است که با بازییکنان صحبت نمی شود و حالا می گویند که می خواهند هر سال یورو و جام جهانی را برگزار کنند. پس بازیکنان چه زمانی استراحت کنند؟ هیچ وقت. سه هفته استراحت برای بازیکنی که قرار است یک سال بازی کند، خیلی کم است.»

بلجیم در بازی رده بندی لیگ ملت های اروپا مقابل ایتالیا با نتیجه دو بر یک شکست خورد. آنها در نیمه نهایی نیز مقابل فرانسه کامبک خورده بودند و شکست خورده بودند.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر