06:13 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی فعلی تیم ملی آلمان با پنج پیروزی پی هم توانست به رکورد یوآخیم لوو برسد.

به گزارش اسپوتنیک، ،تیم ملی آلمان انتقام بازی رفت را گرفت و با نتیجه درخشان 0-4 از سد مقدونیه گذشت تا به عنوان اولین کشور در جهان جواز حضور در جام جهانی 2022 قطر را کسب کند.

این پنجمین بازی بود که فلیک هدایت جرمن‌ها را برعهده می گیرد و در هر 5 بازی تیم او با پیروزی زمین بازی را ترک کرد. فلیک پس از یواخیم لوو دومین مربی تاریخ فوتبال آلمان است که توانسته در 5 بازی ابتدایی که هدایت تیم را برعهده می گیرد به پیروزی دست پیدا کند.

آلمان اولین تیم جهان است که به صورت رسمی سهمیه حضور در جام جهانی را به دست می آورد. هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان در مورد این صعود گفت:

«ما به جام جهانی صعود کردیم و این همان چیزی است که می خواستیم، باید از بچه ها به خاطر نگرشی که از خودشان نشان دادند، تقدیر کنم. آنها هیچ موقعیتی به حریف ندادند. نیمه اول کمی طوفانی بود، درست به مانند بازی با رومانی آن تمرکز لازم را نداشتیم. پس از گل اول، کارمان را شروع کردیم و بی رحم ظاهر شدیم. به نظرم می توانیم رضایت داشته باشیم. چیزی که می خواستیم را به دست آوردیم و طی 5 بازی به 5 برد رسیدیم.»

فلیک اگر بتواند در دیدار بعدی هم تیمش را پیروز از میدان خارج کند بهترین شروع را در تاریخ فوتبال آلمان به نام خود ثبت خواهد کرد.

آلمان‌ها با پیروزی که در دیدار برابر مقدونیه به دست آوردند 21 امتیازی شدند تا دو هفته قبل از پایان بازی های انتخابی صعودشان به جام جهانی قطعی شود.

مرتبط:

آلمان 4 مقدونیه 0؛ صعود مقتدرانه مانشافت به جام جهانی 2022
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر