17:13 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مسوولان ورزشی در عربستان قصد دارند که بازی دوستانه ای را در ریاض بین بوکاونیورز و بارسلونا برای یادبود مارادونا برگزار کنند.

به گزارش اسپوتنیک،  ترکی آل شیخ وزیر ورزش سابق عربستان خبر داد دیداری برای بزرگذاشت دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرجنتین به میزبانی ریاض تدارک دیده اند.

طبق این اعلام، در جریان جشنواره "فصل ریاض" بارسلونا و بوکاجونیورز در یک بازی دوستانه که به نام "کوپا دیگو مارادونا" برگزار خواهد شد، مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند.

این مقام پیشین ورزش سعودی در توییتی در این باره نوشت:«این بازی تاریخی برای نخستین بار است که برگزار می شود. بازی تاریخی را بین بارسلونا و بوکاجونیورز برای یادبود مارادونا در ریاض برگزار خواهیم کرد

این بازی قرار است روز 25 نوامبر 2021، به مناسبت سالگرد درگذشت دیگو مارادونا در خاک عربستان برگزار شود. بدین ترتیب بارسلونا پس از پاری‌سن‌جرمن، دومین باشگاه بزرگ اروپایی است که در "فصل ریاض" حضور پیدا خواهد کرد.

اسطوره بلامنازع فوتبال جهان سال گذشته در تاریخ 25 نوامبر درگذشت و این بازی دوستانه نیز در اولین سالگرد درگذشت مارادونا در تاریخ 25 نوامبر در ریاض برگزار خواهد شد.

 

 

مرتبط:

ادای احترام به «مارادونا»، در مراسم انتخاب دختر شایسته سال آرجانتین + عکس
پرونده مرگ مارادونا؛ متهم شدن 7 نفر به مرگ اسطوره
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر