03:58 21 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرانک لمپارد به احتمال زیاد به‌عنوان جایگزین استیو بروس در سمت سرمربیگری نیوکاسل می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، فرانک لمپارد نامزد اصلی جایگزینی استیو بروس سرمربی تیم نیوکاسل است.

نشریه «تلگراف» اعلام کرد سرمربی سابق چلسی از زمانی که توسط آبی‌ها کنار گذاشته و توماس توخل جایگزین او شد، بیکار مانده است.

با این حال او می‌تواند برای بازگشت به کار آماده شود و ممکن است پس از انتقال رسمی باشگاه نیوکاسل به مالکان جدید در سنت جیمز پارک، سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه را بر عهده بگیرد.

استیو بروس، سرمربی کنونی نیوکاسل طی روزهای آتی به احتمال بالا، شغلش را از دست خواهد داد چرا که مالکان جدید و ثروتمند نیوکاسل، قصد ندارند با او ادامه دهند.

از سوی هم، لوسین فراوه که اخیر از هدایت دورتموند برکنار شده است، نیز از دیگر گزینه‌های این باشگاه لیگ برتری است. همچون لوسین فاوره، فرانک لمپارد سرمربی سابق چلسی نیز اکنون بیکار است و او تمایل دارد با مدیران جدید نیوکاسل مذاکره کند تا چیزهای بیشتری درباره این پروژه باشگاه بداند.

با این حال استیون جرارد، هم تیمی سابق لمپارد در تیم ملی انگلیس چندان برای قبول این شغل مشتاق نیست چرا که او هم اکنون در رنجرز فعالیت می کند.

مالکان جدید وعده متحول کردن این باشگاه قدیمی را داده اند و با توجه به اینکه نیوکاسل اکنون ثروتمندترین مالک دنیا را در اختیار دارد، دور از ذهن نیست که به تدریح شاهد تبدیل شدن این باشگاه به پی اس جی یا منچسترسیتی جدید فوتبال اروپا باشیم.

 

 

مرتبط:

اولین گام نیوکاسل جدید؛ بروس این هفته اخراج میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر