07:35 16 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هافبک فرانسوی باشگاه موناکو مورد نظر سران رئال مادرید قرار گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه اسپانیایی مارکا گزارش داده است که رئال مادرید به صورت جدی شرایط خرید اورلین شوامنی هافبک دفاعی موناکو و تیم ملی فرانسه را دنبال می کند و او را به عنوان ذخیره و جانشین کاسمیرو در آینده زیر نظر دارد.

تمرکز اصلی رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات تابستانی آینده روی جذب کیلیان ام باپه خواهد بود که قراردادش در تابستان با پاری سن ژرمن تمام می شود اما شوامنی نیز یکی دیگر از اهداف آنها خواهد بود.

هافبک تیم ملی فرانسه در دیدار مقابل اسپانیا درخشش خوبی داشت. او که جایگزین انگولو کانته در این دیدار شده بود، از فرصتی که دشان در اختیارش قرار داد نهایت استفاده را برد و حالا مد نظر رئال مادرید قرار گرفته است.

کاسمیرو سالهاست که در ترکیب رئال بی جایگزین است و به همین خاطر رئال به خرید شوامنی فکر می کند. بازیکنی که موناکو برای جذبش در تابستان 2019 از بوردو 18 میلیون یورو هزیینه کرد.

حالا در ترانسفرمارکت 35 میلیون یورو قیمت دارد. شوامنی تا 2024 با موناکو قرارداد دارد که وکیلش با ژول کونده مشترک است.  اورلین در این فصل پانزده بازی در موناکو داشته که یک گل زده و در تیم ملی فرانسه نیز پنج بازی داشته است.

View this post on Instagram

A post shared by MARCA (@marca)

 

مرتبط:

ارزش رئال در بازار فعلی نقل و انتقالات؛ کاسمیرو با ارزش‌ترین ستاره رئال + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر