06:12 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر ورزشی باشگاه تاتنهام اعلام کرد هری کین بخشی از پروژه بازسازی این باشگاه است.

به گزارش اسپوتنیک، فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی باشگاه تاتنهام تاکید کرده است هری کین بخشی از برنامه‌های بازسازی این تیم است.

مدیر ورزشی تاتنهام درباره وضعیت هری کین گفت:«هری کین عاشق تاتنهام است، ما تصمیم گرفتیم هری را برای شروع دوره بازسازی مان در تیم حفظ کنیم و از انتخاب خود نیز خوشحال هستیم.»

پاراتیچی در ادامه درباره میلان اشکرینیار هم عنوان کرد:«شایعات انتقال میلان اشکرینیار به تاتنهام درست نیستند. ما دنبال به خدمت گیری مارسلو بروزوویچ به عنوان بازیکن آزاد نیستیم، او بازیکن اینتر است و موضوع جذب او برایمان مطرح نیست.»

او همچنین درمورد شایعات درباره بازیکن فیورنتینا گفت:«من در مورد دوشان ولاهوویچ صحبت نمی‌کنم چون او با فیورنتینا قرارداد دارد و هم چنین بخاطر اینکه ما کین را در اختیار داریم که بهترین مهاجم دنیاست.»

هری کین در پنج هفته ابتدایی این فصل لیگ برتر شرایط هرگز مساعدی نداشته و حتی یک بار نیز موفق به گلزنی نشده است. ستاره انگلیسی در فصل تابستان تلاش زیادی برای انتقال به منچسترسیتی داشت که در نهایت مدیران تاتنهام چنین اجازه ای را صادر نکردند و هری کین به نظر هنوز از این اتفاق ناراحت است.

برای اولین بار از فصل 16-2015، هری کین در چهار بازی ابتدایی خود در یک فصل لیگ برتر موفق به گلزنی نشده است. کاپیتان تیم ملی انگلیس تا جون 2023 با تاتنهام اسپرز قرارداد دارد.

مرتبط:

آغاز مذاکرات هری کین و تاتنهام برای تمدید قرارداد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر