17:22 24 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا با منچستریونایتد برای جذب هافبک میلان با یکدیگر وارد رقابت شدند.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد فرانک کسیه در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و دو باشگاه مطرح اروپایی خواهان هافبک میلان شده‌اند.

در همین رابطه، نشریه «موندو دپورتیوو» اعلام کرد منچستریونایتد برای گرفتن امضای فرانک کسیه هافبک میلان تنها نیست و رقیب جدیدی پیدا کرده است.

گفته می‌شود بارسلونا به دنبال یک هافبک ثابت شده است و کسیه هنوز قرارداد جدیدی را با میلان امضا نکرده است. او در انتهای فصل 2021 - 2022 به صورت رایگان به فروش می‌رسد منچستریونایتد و بارسلونا در تلاش هستند این هافبک ساحل عاجی قرارداد جدیدی را با میلان منعقد نکند.

کسیه بازیکنی فیزیکی با قد 1.83 است. هافبکی که رونالد کومان به شدت جای خالی او را در ترکیش حس می‌کند. گفته میشود که بارسلونا برای این بازیکن در زمستان تلاش خواهد کرد و بارسا میتواند 16 میلیون یورو به این بازیکن پیشنهاد دهد هر چند مالکان میلان پیشنهاد 20 میلیون یورویی میدهند.

بارسلونا شرایط دنیس زکریا، هافبک 24 ساله مونشن گلادباخ و تیم ملی سوئیس را هم زیر نظر دارد. قرارداد زکریا نیز در پایان فصل با مونشن گلادباخ تمام می شود و بازیکن آزاد خواهد بود اما آاس رم هم مشتری جدی اوست و در جنوری برای جذبش وارد عمل می شود.

مرتبط:

رقابت یونایتد، بایرن و بارسا برای جذب ستاره لایپزیگ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر