16:44 24 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس سابق باشگاه بارسلونا با انتشار بیانیه‌ای، حرف‌های خوان لاپورتا رییس فعلی را دروغ خواند.  

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا و اعضای کنونی هیئت مدیره بارسلونا از منتقدین سرسخت جوزپ ماریا بارتومئو و عملکردش در این باشگاه هستند و بارها در مصاحبه‌های خود، به صورت علنی خشم خود را نسبت به بارتومئو ابراز می‌کنند.

در دوران حضور بارتومئو در نیوکمپ، کاتالان‌ها از نظر اقتصادی به طور کامل نابود شدند و در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند. رئیس جدید باشگاه بارسلونا اخیرا اذعان داشت رقم هنگفت و غیرقابل باور 1350 میلیون یورو بدهی روی دست باشگاه وجود دارد.

رییس پیشین باشگاه بارسلونا در واکنش به این گفته‌های اعضای کنونی باشگاه واکنش نشان داد و با انتشار بیانیه‌ای، از خودش در مقابل اتهامات لاپورتا و دفاع کرد.

او در باره این گفت:«این باشگاه در فصل 2020/21، حداقل 330 میلیون یورو را به خاطر پاندمی کرونا از دست داد. اعضای هیئت مدیره آن زمان که تا پایان فصل حضور داشتند، مسئول نتایج مالی هستند. به هیچ عنوان در آن زمان، این باشگاه در خطر ورشکستگی و نابودی قرار نداشت.»

بارتومئو در ادامه مدعی شد 558 میلیون ضرر در سال گذشته تنها به دلیل شیوع ویروس کرونا بوده و اگر این اتفاق رخ نمی‌داد، این رقم بسیار کمتر شده و تا 50 میلیون تقلیل پیدا می‌کرد.

بارتومئو در ادامه مدعی شد به هیئت مدیره فعلی اطلاع داده شده که بدهی خالص باشگاه تا 30 جون 2021 رقم680  میلیون یورو است. همچنین با توجه به اینکه مجموع سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در توسعه اسپای بارسا با رقم 122 میلیون یورو بوده، بدهی تعدیل شده 558 میلیون یورو شده است.

مرتبط:

حمایت تمام قد معاون بارسا از لاپورتا؛ ما به او اعتماد داریم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر