02:08 22 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم پرتگالی تیم فوتبال اتلتیکومادرید می‌گوید مصدومیت‌های متوالی او را از رسیدن به سطح ستاره‌هایی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باز داشته است.

به گزارش اسپوتنیک، ژوائو فلیکس ستاره پرتگالی اتلتیکو مادرید اطمینان دارد که می تواند روزی ادامه دهنده راه لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد و فاتح توپ طلا شود.

فلیکس در گفت‌وگویی با یک شبکه برازیلی مدعی شد تنها مصدومیت باعث شده است که او نتواند همتراز بازیکنانی چون لیونل مسی و کریستیانو رونالدو باشد، اما هنوز هم این شانس را دارد که همردیف نسل جدید ستاره‌های فوتبال مانند کیلیان امباپه و ارلینگ هالند قرار بگیرد.

این ستاره پرتگالی در پاسخ به این سؤال که آیا می‌‌تواند خودش را به سطح  مسی و رونالدو برساند، گفت:

«بله؛ فکر می‌کنم که می‌توانم برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش کنم. من هنوز به بهترین سطح خودم نرسیده‌ام. مصدومیت‌های پی هم نگذاشت به این شرایط برسم. هیچ سالی نبوده است که برایم بدون مصدومیت سپری شود، اما زمانی که این اتفاق رخ دهد و بتوانم یک فصل بدون مصدومیت داشته باشم

فلیکس در فصل جاری تنها سه بازی در لالیگا و 121 دقیقه در میدان حضور داشته است که در یکی از آنها هم اخراج شد. او در لیگ قهرمانان هم دو بازی انجام داده و 106 دقیقه در میدان بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

مرتبط:

رد پیشنهاد 136 میلیونی برای ژائو فلیکس
اتلتیکو به دنبال قرض گرفتن گریزمن اما بدون معاوضه فلیکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر