21:29 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

منچستریونایتد از جدایی پل پوگبا و توافق این بازیکن با رئال مادرید می‌ترسد.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه «دِیلی اکسپرس» اعلام کرد منچستریونایتد می‌ترسد موفق به تمدید قرارداد با پل پوگبا نشود و رئال مادرید بتواند در نقل و انتقالات جنوری با ستاره فرانسوی به توافق برسد تا در انتهای این فصل بتواند ستاره تیمش را به سانتیاگو برنابئو ببرد.

قرارداد پل پوگبا با منچستریونایتد در حالی در پایان فصل به اتمام می‌رسد که شیاطین سرخ هنوز برای تمدید به توافق نرسیده‌اند و در تابستان به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد.

روز گذشته نشریه اسپانیایی «آس» چاپ اسپانیا مدعی شد که در‌ها برای انتقال هافبک فرانسوی شیاطین سرخ به رئال مادرید همچنان باز است.

پوگبا پیش از این هم در لیست خرید‌های رئال بوده، اما بانوجه به پایان قرادادش با منچستر در پایان فصل و نیازی مادریدی‌های به یک هافبک دفاعی تراز اول، به احتمال زیاد پوگبا در زمستان راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد.

سال آینده جنگ بر سر ستاره‌های دنیای فوتبال مثل امباپه، هالند و پوگبا بسیار داغ خواهد بود. پاریس با پول و بارسا و رئال با توجه به سابقه درخشان خود، به سراغ پوگبا می‌روند. انتخاب با خود او است که کدام تیم را برای درخشش در آستانه جام جهانی قطر انتخاب کند.

پوگبا همیشه به نزدیکانش گفته است که علاقه به پوشیدن پیراهن رئال مادرید دارد. دستمزد فعلی او در یونایتد سالانه 15 میلیون یورو است و این دستمزد کاملاً مناسب رختکن مادرید خواهد بود؛ چرا که بدون برهم زدن تعادل مالی این باشگاه، پوگبا به یکی از بیشترین حقوق بگیرهای سفیدپوشان تبدیل می‌شود.

 

 

مرتبط:

مبلغ پیشنهادی یووه به پوگبا مشخص شد
گزارش ویژه آ اس: تلاش جدی رئال برای جذب پوگبا + عکس
اسپورت: بارسا باید برای جذب پوگبا تلاش کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر