09:38 24 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی بلجیم تاکید کرد مذاکره‌ای برای قبول پست سرمربیگری بارسلونا نداشته است.

به گزارش اسپوتنیک، در روزهای گذشته و قبل از تعطیلات بازی های ملی بود که شایعات زیادی در مورد احتمال اخراج رونالد کومان از بارسلونا منتشر شد.

در این میان، از روبرتو مارتینز به عنوان یکی از جانشینان سرمربی هالندی روی نیمکت بلوگرانا نام برده شد. پس از قبول رتبه چهارم در لیگ ملت های اروپا روی نیمکت بلجیم، روبرتو مارتینز در مورد این تورنمنت صحبت کرده است.

سرمربی تیم ملی بلجیم درباره شایعه مذاکره با باشگاه بارسلونا گفت:

«دوره دشواری بود و حقیقت این است که آنها با من تماس نگرفته اند. همیشه شایعاتی در مورد مربیان وجود دارد و این به من کمک می‌کند روزم را با لبخند آغاز کنم. نباید شرایط را با این فرض که بارسلونا به دنبال من است در نظر بگیرید و باید قدر شرایط فعلی را به خوبی دانست.»

این در حالیست که فدراسیون فوتبال این کشور نیز به گمانه‌زنی‌ها درباره آینده سرمربی شان پایان داد. پیتر بوسار مدیراجرایی فدراسیون فوتبال بلجیم در روزهای اخیر در این خصوص گفت:«مارتینز همچنان برای هدایت تیم ملی بلجیم گزینه‌ای شایسته است.»

 از ماه‌ها پیش از روبرتو مارتینس به‌عنوان گزینه جانشینی رونالد کومان روی نیمکت تیم فوتبال بارسلونا نام برده می‌شد، اما کارفرمایان این مرد اسپانیایی تأکید کردند به هیچ وجه قصد پایان دادن به همکاری‌شان با این مرد 48 ساله ندارند.

روبرتو مارتینس که سال 2016 به‌عنوان سرمربی بلژیک منصوب شد تا ماه جون سال 2022 با این تیم قرارداد دارد.

مرتبط:

مارتینز – بارسا ؛ سرمربی بلجیم هم به نعل زد هم به میخ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر