09:00 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های اروپایی از محکوم شدن 6 ماهه لوکاس هرناندس، بازیکن بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه خبر دادند.

به گزارش اسپوتنیک، لوکاس هرناندس، مدافع تیم ملی فرانسه به دلیل فساد اخلاقی به 6 ماه زندان محکوم شد. لوکاس هرناندس در سال 2017 به دلیل تعرض و ضرب و شتم نامزدش در اسپانیا دستگیر شد.

© Sputnik / Владимир Песня

 قاضی اسپانیا به همین دلیل حکم داده که این بازیکن باید به مدت 6 ماه روانه زندان شود. وکلای هرناندس البته سعی دارند تا این نظر دادگاه تجدید شود و به رای اعتراض کردند.

قضیه به سال 2017 و زمانی که لوکاس هرناندز در اتلتیکو مادرید بازی می کرد، بر می گردد. در تاریخ 3 فبروری سال 2017، لوکاس هرناندز در پس از شب‌نشینی با دوستانش دیرهنگام به خانه بر می گردد و نامزد او یعنی آملیا دلا اوسا لورنته در خیابان منتظر او بوده است.

در مشاجره و اتفاقاتی که بین لوکاس هرناندز و نامزدش رخ می دهد، این مدافع فرانسوی نامزدش را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. پس از این اتفاق، دادگاه هر دو را به 31 روز خدمات عمومی محکوم و آن ها را از نزدیک شدن یا برقراری ارتباط به هر طریقی، به مدت شش ماه منع کرد که چنین حکمی معمولاً به عنوان قرار منع تعقیب شناخته می شود.

با وجود این حکم دادگاه، هر دو تصمیم گرفتند که با یکدیگر به ماه عسل بروند. در راه بازگشت از ماه عسل در تاریخ 13 جون 2017، هر دو در گیت فرودگاه مادرید گرفتار شدند.

لوکاس هرناندز بازداشت شد و در اختیار دادگاه شماره 3 خشونت علیه زنان در مادرید قرار گرفت که متعاقباً او را آزاد کردند. آملیا شناسایی شد اما بازداشت نشد زیرا دادگاه هنوز قرار منع تعقیب را به او اعلام نکرده بود.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر