09:51 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه اسپانیایی مدعی شده که پس از ادر میلیتائو حالا داوید آلابا نیز دچار آسیب دیدگی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، ، داوید و ادر در این فصل بارها زوج خط دفاعی رئال مادرید بوده اند و آنچلوتی نیز روی آنها برای بازی‌های حساس پیش روی تیمش مقابل بارسلونا و شاختار دونتسک حساب می کرد.

اکنون اما خبر رسیده که هر دو مصدوم شده اند و احتمال دارد که هر دو بازی را از دست بدهند. در ساعات آینده کادر پزشکی رئال مادرید از هر دو بازیکن تست می گیرد تا شرایط دقیقشان مشخص شود.

در صورتی که مصدومیت داوید آلابا جدی تر از حد تصور باشد، رئال مادرید و کارلو آنچلوتی با یک مشکل بسیار بزرگ روبرو خواهند بود، مخصوصا این که آنها ادر میلیتائو را هم در اختیار ندارند و باید دید سرمربی ایتالیایی از چه ترکیبی در خط دفاعی خود استفاده خواهد کرد.

اگر هر دو بازیکن بازی با شاختار را از دست بدهند، کارلتو مجبور است که از زوج وایخو – ناچو در خط دفاعی استفاده کند. کارواخال نیز هنوز مصدوم است و احتمالا لوکاس وازکز همچنان در راست قرار می گیرد. از بین مندی و مارسلو هم یکی باید در سمت چپ بازی کند.

البته خیال رئال در سمت چپ خط دفاعی راحت تر است چرا که فرلاند مندی و مارسلو هر دو از مصدومیت برگشته اند و می توانند در ترکیب قرار بگیرند. البته مندی قابلیت حضور در پست دفاع میانی را دارد و شاید آنچلوتی تصمیم بگیرد که از بازیکن فرانسوی در پستی غیرمعمول و غیرمنتظره استفاده کند.

 

مرتبط:

رودیگر هدف اصلی رئال در خط دفاع
تصمیم دشوار برای آنچلوتی؛ آلابا برای چه پُستی مناسب است؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر