01:39 10 اپریل 2020
تحلیل و مقالات
دریافت لینک کوتاه
0 2117
ما را در دنبال کنید

شکل چشمان، دهن، زنخدان و دستان و همچنان تناسب بدن، از جمله، سرین (باسن) در تعیین خصلت زنان نقش مهم بازی میکند. به اساس شکل آنها میتوان همه رازهای شخصیت زن را کشف کرد.

آیا شکل سرین بیانگر خصلت زن است؟

سناء دیاب در مطلب منتشره در نشریه الجمیله (عربستان سعودی) می نویسد، به اساس شکل سرین میتوان تمام راز های شخصیت زن را دانست، البته، اگر شکل آنها را درست تعیین کرد. آنها می توانند پر، گرد، مربع ، ناک مانند، انعطاف پذیر، نرم یا افتاده باشند. برخی از سرین های زن دارای علایم ممیزه مانند خال های مادرزاد باشند. علاوه بر این، شکل سرین ارتباط مستقیمی با خصلتشخصیت و ویژه گی های شخصیتی زن دارد.

1.  «مربع»

شکل مربع سرین نشان می دهد که صاحب آن دائما جهت کسب موفقیت تلاش می ورزد، از ماجراجویی نمی ترسد و تحت هیچ شرایطی تسلیم نمی شود و همچنین سرسخت و پایدار است. از برکت خصوصیات فوق، زنان دارای سرین مربع اغلباً در بسیاری عرصه ها موفق می شوند.

2. «دایروی»

طبق مطالعات متعدد، خانم هایی که شکل سرین گرد دارند، کمتر از همه به بیماری های سیستم قلبی عروقی مبتلا می شوند. دارندگان این نوع سرین معمولاً افراد مثبت، شاد و مستقلی هستند. آنها بسیار جاه طلب هستند، اما از شکست می ترسند. علاوه بر این، زنان با شکل گرد سرین از خصوصیاتی مانند صداقت، نجابت و تعهد برخوردار هستند.

3. «قلب نما»

زنانی که سرین به شکل قلب نمای معکوس دارند مستعد اسرار و تنهاگرایی هستند. آنها اخلاص را در روابط عاشقانه ترجیح می دهند و از پتانسیل بالایی برخوردار هستند که مدام جهت انکشاف دادن آن تلاش می ورزند. علاوه بر این، زنان با این نوع سرین به ظاهر خود توجه زیادی می کنند، اما بدون تعصب.

4. «مثلث»

شکل مثلثی سرین زن نشان می دهد که صاحب آنها هوشمند، با اعتماد به نفس بوده و از کیفیت مناسبی همچون مقاومت در برابر استرس برخوردار است. زنان با شکل مثلثی باسن قادرند به سرعت با تغییرات مختلفی که در زندگی شخصی و حرفه ای آنها رخ می دهد، سازگار شوند و همچنین با آرامش به حساسیت های خارجی پاسخ دهند.

اشکال دیگر سرین زنانه

سرین موجی

در بعضی از خانم ها، سرین به شکل موج دیده می شود. این نشان دهنده توانایی آنها در کنترول احساسات و نظم و انضباط در ذهن است. آنها با محدودیت، خودخواهی سالم متمایز می شوند و علایق شخصی خود را صرف نظر از عواقب، بر عموم مردم ترجیح می دهند.

سرین غیرمتناظر

ویژگی متمایز سرین غیرمتناظر اینست، وقتیکه یه سرین از نظر شکل با دیگری متفاوت باشد. صاحبان سرین غیرمتناظر نمی توانند به تنهایی زندگی کنند، آنها از استقلال می ترسند و به شدت به دیگران وابسته می باشند. آنها بدون تحمل استرس و اضطراب قادر به تحمل مشکلات زندگی نیستند.

سرین های با علایم مشخصه

شخصیت زن را می توان با استفاده از علایم مشخص بر روی سرین تعیین کرد. اینها شامل یک علامت مادرزاد، سلولیت و موارد دیگر است. شجاعت ذاتی در صاحبان آنها وجود دارد، اما آنها ماجراجویی و مشکلات را دوست ندارند. زنانی که دارای علامت بر روی سرین باشند، تمام تلاش خود را برای انجام کارها و وظایف مختلف انجام می دهند. آنها همچنین می توانند بر احساسات خود غلبه کنند و احساسات خود را در هرصورت پنهان کنند.

دیدگاه‌ها و نظریاتی که در مقالات نشر می‌شوند، مربوط به سخنران می‌باشند و ممکن با نظریه اسپوتنیک، مطابقت نداشته باشند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر