07:55 17 نوامبر 2018
عراق

قرارگاه داعش در منطقه سفارت آمریکا در بغداد قرار دارد

© AFP 2018 / JEWEL SAMAD
سیاسی
دریافت لینک کوتاه
0 20

لشکر قاتلین که به جان امت اسلام افتاده اند تا هم مسلمانان بکشند و هم میان آنان تفرقه بیاندازند، ساخته اسرائیل و آمریکا است.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج در پیامی شهادت قوماندان عملیات سپاه بدر شهید شجاع سردار ابومنتظر المحمداوی را به قوماندان سپاه بدر و مردم مسلمان عراق تسلیت گفت.

محمدرضا نقدی اظهار داشت: همان گونه که نیروهای مردمی انقلاب اسلامی ایران در سال های نخست انقلاب توانستند شرق و غرب ایران را از لوث وجود تروریست های دست نشانده آمریکا پاکسازی کنند و امنیت را به ایران اسلامی برگردانند، مجاهدین نیز با همت و مدیریت خوب، عراق را از عوامل دشمن پاکسازی خواهند کرد و امنیت و آرامش را برقرار خواهند نمود.

وی ادامه داد: لشکر جانیانی که به جان امت اسلام افتاده اند تا هم مسلمانان را بکشند و هم میان آنان تفرقه بیاندازند، اسرائیل و آمریکا هستند. ستاد نظریه پردازی و تولید ایداولوژی داعش «حیفا» و قرارگاه عملیاتی داعش در منطقه سفارت آمریکا در بغداد قرار دارد.
مسبب اصلی تمام قربانیانی را که در جنگها و مارزه دایمی دادیم و تمام زجرهایی که امت اسلام طی یک قرن اخیر کشیده است، آمریکا و انگلیس و فرزند شوم آنها در منطقه، رژیم صهیونیستی است. ان شالله با استمرار پیروزی های درخشان شما به زودی اندوهِ دل امت اسلام از این همه مرارت و سختی تسلی خواهد یافت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک