18:03 24 مارچ 2018
  تنظيم داعش

  عقب نشینی داعش از میدان جنگ

  © AP Photo/
  سیاسی
  دریافت لینک کوتاه
  345

  داعش از مقامات سوریه تقاضای اجازه عقب نشی را نمود

  یکی از روزنامه های عربی مینویسد: داعش" از دولت سوریه تقاضا نموده است تا به ایشان اجازه دهد که مزدوران و بیعت کنندگان مسلح با این گروه از اردوگاه "یرموک" و مناطق "حجر الاسود" و "القدم" در جنوب دمشق، به شهر رقه در شمال شرق سوریه منتقل شوند.

  به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، روزنامه رأی الیوم نوشت: گروه تروریستی داعش با اعزام میانجی به دولت دمشق پیشنهاد کرده که اجازه دهد هواداران و بیعت کنندگان مسلح با این گروه از اردوگاه یرموک، منطقه حجر الاسود و منطقه القدم در جنوب دمشق؛ به شهر رقه در شمال شرق سوریه انتقال یابند.

  به نوشته این روزنامه، میانجیگران تا کنون از دولت سوریه —که در تلاش برای مصالحه با شماری از گروه های مسلح (به جز داعش) است- پاسخی دریافت نکرده اند.

  برخی از منابع محلی در مناطق تحت سلطه داعش در جنوب دمشق می گویند که تروریست های داعش از نزدیک بودن زمان ترک این مناطق سخن گفتند و برخی از آنان اقدام به فروش اموال خود نموده اند.
  داعش، جبهه النصره و برخی دیگر از گروه های تروریستی در جنوب دمشق مستقر هستند و توسط  گروه های فلسطینی و ارتش سوریه از همه طرف محاصره شده است.
  پیشتر ده مرحله تلاش برای مصالحه در اردوگاه یرموک در جنوب دمشق، به خاطر اعتراض داعش و جبهه النصره به توافقات انجام شده از طریق میانجیگران با گروه های فلسطینی، با شکست مواجه شده است.

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک