16:16 22 مارچ 2018
  مرکل می‌داند که با سیل آوارگان چه باید کرد

  مرکل اروپا را نابود میکند

  © AP Photo/ Markus Schreiber
  سیاسی
  دریافت لینک کوتاه
  0 10

  مایکل دوگرتی در مقاله خود در نشریه The Week ضمن ارزیابی فعالیت آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان نوشته است که سیاست وی اروپا را نابود می کند.

   به گزارش اسپوتنیک این روزنامه نگار خاطرنشان می سازد که سیاست مرکل در زمینه پذیرش پناهجویان که به اساس آن در سال 2015 بیش از یک میلیون نفر پناهجو وارد اروپا شده، ممکن است تعداد آنها در سال 2016 از این هم بیشتر شود و پرابلم فوق العاده خطرناکی را در اتحادیه اروپا بوجود بیاورد.

   در این مقاله تعداد زیادی از اقدامات جنایتکارانه پناهجویان از جمله عملیات تروریستی چندی پیش در بازارچه کریسمس در برلین ، اقدام تروریستی در شهر نیس فرانسه و همچنین تجاوز جنسی علیه زنان آلمانی در شهر کلن این کشور ذکر می شود.

  نویسنده مقاله بر این نکته تکیه دارد که بازبودن سرحدات از جمله به جوان عربی به نام انیس امری، عامل عملیات تروریستی در برلین امکان داد تا از آلمان فرار کرده و به ایتالیا برود.

  دوگرتی در آخر مقاله اش می نویسد، دفاع از "ارزش های اروپایی" منجر به تغییر کامل و همیشگی زندگی اروپائیان خواهد شد و جهان بدون مرز منبع خطر برای آنها است.

  در مقاله منتشره در نشریه The Week گفته می شود:" کشورهای اروپایی به جای پیدا کردن راه های جدید برای پیوستن پناهجویان به زندگی اروپایی، در جستجوی روش های تازه برای نظارت بر زندگی آنها هستند. هیچکس نمی خواهد چنین اروپایی را ببیند".    

  قوانین اظهار نظر بحث
  نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک