جام جهانی فوتبال 2022 در قطر

گروه А
  • گروه Аاستادیوم آل بیت
    20.11
    20:30
    قطر
    اکوادور
    0
    2
  • گروه Аاستادیوم الثمامه
    21.11
    20:30
    سنگال
    هالند
    0
    2
  • گروه Аاستادیوم الثمامه
    25.11
    17:30
    قطر
    سنگال
    1
    3
  • گروه Аاستادیوم بین المللی خلیفه
    25.11
    20:30
    هالند
    اکوادور
    1
    1
  • گروه Аاستادیوم آل بیت
    29.11
    19:30
    هالند
    قطر
  • گروه Аاستادیوم بین المللی خلیفه
    29.11
    19:30
    اکوادور
    سنگال
  • گروه B
  • گروه Bاستادیوم بین المللی خلیفه
    21.11
    17:30
    انگلستان
    ایران
    6
    2
  • گروه Bاحمد بن علی
    21.11
    23:30
    ایالات متحده امریکا
    وِیلز
    1
    1
  • گروه Bاحمد بن علی
    25.11
    14:30
    وِیلز
    ایران
    0
    2
  • گروه Bاستادیوم آل بیت
    25.11
    23:30
    انگلستان
    ایالات متحده امریکا
    0
    0
  • گروه Bاستادیوم الثمامه
    29.11
    23:30
    ایران
    ایالات متحده امریکا
  • گروه Bاحمد بن علی
    29.11
    23:30
    وِیلز
    انگلستان
  • گروه C
  • گروه Cاستادیوم نمادین لوسیل
    22.11
    14:30
    آرژانتین
    عربستان سعودی
    1
    2
  • گروه C974
    22.11
    20:30
    مکزیکو
    پولند
    0
    0
  • گروه Cاستادیوم شهر آموزش
    26.11
    17:30
    پولند
    عربستان سعودی
    1
    0
  • گروه Cاستادیوم نمادین لوسیل
    26.11
    23:30
    آرژانتین
    مکزیکو
  • گروه Cاستادیوم نمادین لوسیل
    30.11
    23:30
    عربستان سعودی
    مکزیکو
  • گروه C974
    30.11
    23:30
    پولند
    آرژانتین
  • گروه D
  • گروه Dاستادیوم شهر آموزش
    22.11
    17:30
    دانمارک
    تونس
    0
    0
  • گروه Dاستادیوم الجنوب
    22.11
    23:30
    فرانسه
    استرالیا
    4
    1
  • گروه Dاستادیوم الجنوب
    26.11
    14:30
    تونس
    استرالیا
    0
    1
  • گروه D974
    26.11
    20:30
    فرانسه
    دانمارک
  • گروه Dاستادیوم الجنوب
    30.11
    19:30
    استرالیا
    دانمارک
  • گروه Dاستادیوم شهر آموزش
    30.11
    19:30
    تونس
    فرانسه
  • گروه E
  • گروه Eاستادیوم بین المللی خلیفه
    23.11
    17:30
    آلمان
    جاپان
    1
    2
  • گروه Eاستادیوم الثمامه
    23.11
    20:30
    اسپانیا
    کاستاریکا
    7
    0
  • گروه Eاحمد بن علی
    27.11
    14:30
    جاپان
    کاستاریکا
  • گروه Eاستادیوم آل بیت
    27.11
    23:30
    اسپانیا
    آلمان
  • گروه Eاستادیوم بین المللی خلیفه
    01.12
    23:30
    جاپان
    اسپانیا
  • گروه Eاستادیوم آل بیت
    01.12
    23:30
    کاستاریکا
    آلمان
  • گروه F
  • گروه Fاستادیوم آل بیت
    23.11
    14:30
    مراکش
    کرواسی
    0
    0
  • گروه Fاحمد بن علی
    23.11
    23:30
    بلژیک
    کانادا
    1
    0
  • گروه Fاستادیوم الثمامه
    27.11
    17:30
    بلژیک
    مراکش
  • گروه Fاستادیوم بین المللی خلیفه
    27.11
    20:30
    کرواسی
    کانادا
  • گروه Fاستادیوم الثمامه
    01.12
    19:30
    کانادا
    مراکش
  • گروه Fاحمد بن علی
    01.12
    19:30
    کرواسی
    بلژیک
  • گروه G
  • گروه Gاستادیوم الجنوب
    24.11
    14:30
    سویس
    کامرون
    1
    0
  • گروه Gاستادیوم نمادین لوسیل
    24.11
    23:30
    برزیل
    صربستان
    2
    0
  • گروه Gاستادیوم الجنوب
    28.11
    14:30
    کامرون
    صربستان
  • گروه G974
    28.11
    20:30
    برزیل
    سویس
  • گروه Gاستادیوم نمادین لوسیل
    02.12
    23:30
    کامرون
    برزیل
  • گروه G974
    02.12
    23:30
    صربستان
    سویس
  • گروه H
  • گروه Hاستادیوم شهر آموزش
    24.11
    17:30
    اروگوای
    کوریای جنوبی
    0
    0
  • گروه H974
    24.11
    20:30
    پرتکال
    غنا
    3
    2
  • گروه Hاستادیوم شهر آموزش
    28.11
    17:30
    کوریای جنوبی
    غنا
  • گروه Hاستادیوم نمادین لوسیل
    28.11
    23:30
    پرتکال
    اروگوای
  • گروه Hاستادیوم شهر آموزش
    02.12
    19:30
    کوریای جنوبی
    پرتکال
  • گروه Hاستادیوم الجنوب
    02.12
    19:30
    غنا
    اروگوای
  • یک هشتم نهایی
  • یک هشتم نهایی استادیوم بین المللی خلیفه
    03.12
    19:30
    1A
    2B
  • یک هشتم نهایی احمد بن علی
    03.12
    23:30
    1C
    2D
  • یک هشتم نهایی استادیوم الثمامه
    04.12
    19:30
    1D
    2C
  • یک هشتم نهایی استادیوم آل بیت
    04.12
    23:30
    1B
    2A
  • یک هشتم نهایی استادیوم الجنوب
    05.12
    19:30
    1E
    2F
  • یک هشتم نهایی 974
    05.12
    23:30
    1G
    2H
  • یک هشتم نهایی استادیوم شهر آموزش
    06.12
    19:30
    1F
    2E
  • یک هشتم نهایی استادیوم نمادین لوسیل
    06.12
    23:30
    1H
    2G
  • یک چهارم نهایی
  • یک چهارم نهاییاستادیوم شهر آموزش
    09.12
    19:30
    Winner 1E/2F
    Winner 1G/2H
  • یک چهارم نهاییاستادیوم نمادین لوسیل
    09.12
    23:30
    Winner 1A/2B
    Winner 1C/2D
  • یک چهارم نهاییاستادیوم الثمامه
    10.12
    19:30
    Winner 1F/2E
    Winner 1H/2G
  • یک چهارم نهاییاستادیوم آل بیت
    10.12
    23:30
    Winner 1B/2A
    Winner 1D/2C
  • نیمه نهایی
  • نیمه نهاییاستادیوم آل بیت
    13.12
    23:30
    Winner QF 1
    Winner QF 2
  • نیمه نهاییاستادیوم نمادین لوسیل
    14.12
    23:30
    Winner QF 3
    Winner QF 4
  • مسابقه رده بندی
  • مسابقه رده بندیاستادیوم بین المللی خلیفه
    17.12
    19:30
    Loser SF 1
    Loser SF 2
  • فاینل
  • فاینلاستادیوم نمادین لوسیل
    18.12
    19:30
    Winner SF 1
    Winner SF 2
  • نوار خبری
    0
    برای شرکت در گفتگو
    ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
    loader
    بحث و گفتگو
    Заголовок открываемого материала