17:45 12 نوامبر 2019
اوکاکو به اینتر می رود

اوکاکو به اینتر می رود

© AP Photo / Andrew Yates
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه های فوتبال منچستریونایتد و اینترمیلان بر سر انتقال روملو لوکاکو، مُهاجم بلجیمی، تیم انگلستانی به جمع نراتزوری، موافقت کردند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا، دو تیم فوتبال منچستریونایتد و اینترمیلان برای انتقال روملو لوکاکو به میلان ایتالیا، با هم توافق کردند. به اساس این گزارش، نراتزوری با 70 میلیون یورو، رقم مورد نظر باشگاه انگلستانی، موافقت کرده، اما برای تأمین مبلغ یاد شده از این تیم مهلت خواسته است.

"مدیاسِت" در گزارش خود ادعا کرده که اینتر برای انجام این انتقال، مائورو ایکاردی و اشکرینیار را پیشنهاد داده که من یونایتد نپذیرفته است و حالا مدیران باشگاه اینتر به فکر فروش بازیکنان اش افتاده که احتمالاً یکی از آنها، ایکاردی آرژانتینی خواهد بود.

لوکاکو که تا پایان ماه جون 2022 با منچستریونایتد قرارداد دارد، اخیرا آنتونیو کونته را به گونه ویژه تمجید کرده و به اولقب بهترین مربی جهان را داد. این بازیکن در فصل گذشته نیز طی 45 بازی از رقابت‌های مختلف 15 گل برای من یونایتد به ثمر رسانده بود.

او پس از بازی بلجیم — اسکاتلند گفته بود: من با منچستریونایتد قرارداد دارم، اما با باشگاه و فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه‌هایم صحبت خواهم کرد تا در نهایت بهترین تصمیم را بگیریم.    

مرتبط:

گزارش تصویری بازی فوتسال میان افغانستان و ایران
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر