01:40 06 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

گفته‌های اخیر مهاجم تیم ملی فوتبال آرژانتین ممکن است او را با محرومیت دو ساله روبرو کند.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از "آس"، لیونل مسی پس از دیدار رده بندی کوپا امریکا ۲۰۱۹ که با پیروزی ۲ بر یک آرژانتین مقابل شیلی همراه شد، در مراسم اهدای مدال حاضر نشد. مسی که در نیمه نخست با دریافت کارت سرخ از بازی اخراج شد به نشانه اعتراض این کار را انجام داد. این ستاره آرژانتینی پس از بازی گفت: "به خاطر اتفاق‌هایی که رخ داد به مراسم این مراسم نرفتم. ما نباید جزئی از این رسوایی و بی‌احترامی که در این کوپا به ما شد، باشیم.

مسی از کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی به خاطر قضاوت‌های جنجالی به شدت انتقاد کرد و گفته است، در این شکی نیست که برازیل قهرمان این رقابت‌ها خواهد شد. متاسفانه جام را به نحوی پیش بردند که برازیل قهرمان شود. امیدوارم پرو بتواند با این تیم رقابت کند چون تیم خوبی دارد هر چند که این کار سخت خواهد بود.

با توجه به بندی که در قوانین کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی وجود دارد اظهارات مسی می‌تواند او را با محرومیت سنگینی روبرو کند. این محرومیت ممکن است تا دو سال باشد. بر این اساس ستاره آرژانتین علاوه بر اینکه نمی‌تواند در اغلب بازی‌های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حضور داشته باشد در کوپا امریکای ۲۰۲۰ آرژانتین و کلمبیا هم نمی‌تواند شرکت کند.

 

مرتبط:

صحنه درگیری مسی و مدل+ویدیو؛ آیا اخراج لئو درست بود؟
واکنش کنبول به اظهارات تند مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر