19:20 03 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیران باشگاه منچستریونایتد به هافبک فرانسوی خود و مدیر برنامه‌های او هشدار دادند.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید در این تابستان 300میلیون یورو برای جذب بازیکنانی چون، ادر میلیتائو، فرلان مندی، ادن هازارد، رودریگو و لوکا یوویچ را به هدف تقویت ترکیب خود هزینه کرده و برای به اکمال رساندن این پازل، اکنون نیاز به جذب پوگبا دارد.

زیدان که پیش از این از علاقه‌اش به این هافبک فرانسوی سخن گفته بود، از سران این باشگاه خواسته است تا پوگبا را به خدمت بگیرند، کاری که دشوار خواهد بود، چون باشگاه منچستریونایتد حاضر نیست ستاره خط میانی‌اش را با رقمی کمتر از 170 میلیون یورو بفروشد.

در پایان فصل اخیر بود که مدیر برنامه‌های پوگبا، بحث انتقال این بازیکن را کلید زد و حتی در اظهارنظری با اشاره به اینکه پوگبا به دنبال ترک اولدترافورد در این تابستان است، گفت مسئولان باشگاه منچستریونایتد می‌دانند خواسته پوگبا چیست. این هافبک فرانسوی هم پیش از این گفته بود که دوست دارد چالشی جدید را تجربه کند و به تمایلش برای جدایی‌اش از شیاطین سرخ اشاره کرد.

نشریه «آس» داده است که، مدیران باشگاه منچستریونایتد به پل پوگبا و رایولا هشدار داده‌اند که درباره بحث جدایی این بازیکن از منچستریونایتد اظهارنظری انجام ندهند، چون با این شرایط، اوضاع برای این انتقال پیچیده‌تر می‌شود.

بر اساس این گزارش اگر رئال مادرید موفق نشود تا پیش از تاریخ 8 آگست که فصل نقل‌وانتقالات تابستانی در انگلیس بسته می‌شود، این هافبک 26 ساله را به خدمت بگیرد، کارشان برای جذب پوگبا سخت‌تر خواهد شد، چون منچستریونایتد دیگر فرصتی برای جذب جانشین وی نخواهد داشت.

مرتبط:

رایولا: پوگبا قصد جدایی دارد؛ برای منچستر متاسفم!
منچستریونایتد قصد فروش پوگبا را ندارد، قیمت ستاره فرانسوی بالا رفت
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر