18:30 14 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پپ گواردیولا اصرار دارد که رویکرد منچسترسیتی و نگرش این تیم برای فصل جدید نباید تغییر کند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه منچسترسیتی که  فصل گذشته را با کسب تمامی جام‌های داخلی به پایان رساند و در لیگ برتر با 98 امتیاز بالاتر از لیورپول از عنوان قهرمانی‌اش دفاع کرد. این تیم در حال حاضر برای آماده‌گی در شانگهای چین به سر می برد و فردا در یک تورنمت آسیایی به مصاف وستهم خواهد رفت.

سرمربی سیتی در تازه ترین صحبت‌هایش گفت که  ذهنیت منچسترسیتی پس از موفقیت‌های فصل گذشته تغییر نخواهد کرد و در این فصل نیز برای کسب همه عناوین به شمول لیگ قهرمانان اروپا خواهند جنگید.

پپ به اسکای اسپورت گفت:« ما آماده می شویم، همانطور که سه سال گذشته تلاش کردیم و کار خود را به درستی انجام دادیم. برای موفقیت هیچ رازی وجود ندارد و فقط تلاش ما را موفق خواهد ساخت. در پایان فصل ما شاهد خواهیم بود که در چه سطحی هستیم و ما برای همه جام‌ها تلاش خواهیم کرد.»

پپ افزود:« اعضای تیم ذهنیت بالایی دارند و آن‌ها می دانند که بخشی از یک تیم باورنکردنی هستند و لازم نیست به آنها بگویم که به خوبی بازی کنند تا در هر بازی موفق شوند اما اگر بازیکنی تلاش نکند در تیم جای نخواهد داشت. ما در مسیر درست قرار داریم و باید این روند حفظ شود.»

این در حالیست که سیتی فصل قبل تمامی جام های داخلی را به دست آورد و در لیگ قهرمانان ناکام بود. این تیم در فصل پیشرو تمام تلاشش را برای به دست آوردن قهرمانی در لیگ قهرمانان خواهد کرد.

مرتبط:

ایسکو، در لیست خرید پپ گواردیولا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر