05:01 11 دسمبر 2019
پل پوگبا بازیکن فرانسوی

دوصد میلیون ارزش انتقال پوگبا

© Sputnik / Алексей Филиппов
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

امید رئال مادرید به امضای قرارداد با پل پوگبا رو به از بین رفتن است و به این ترتیب پنجره نقل و انتقالات در لیگ برتر انگلستان در 8 آگست بسته می شود و تا کنون منچستریونایتد تصمیم نهایی اش را نگرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، رقم 200 میلیونی، آخرین پاسخ منچستریونایتد است، فراتر از آنچه که رئال مادرید آماده پرداخت می باشد و این پیام واضح مدیران من یونایتد است که پوگبا را یک مهره کلیدی برای فصل آینده می دانند و تلاش دارند تا او را متقاعد کنند تا در این تیم بماند و حتی اگر در فصل بعد با کاپیتان ساختن او.

پوگبا نیز به خوبی می داند که اگر به رئال مادرید برود، باید به گونه درست رفتار کند، هرچند که به نظر می رسد قرارداد او پابر جا بماند.

سران رئال دوست دارند تا آرزوی زیدان برای امضا قرارداد با پوگبا را تحقق بخشند، اما منچستری ها حتی قصد ندارند وارد مذاکره شوند به جز فروش با قیمتی که بتواند مورد توجه این باشگاه قرار گیرد، در همین حال پوگبا نیز خواسته تا چالش جدید را تجربه کند و نیز تحت رهبری زیدان بازی نماید.

فلورنتینو پرز با خوزه آنتونی سانچز و زیدان با هم در مورد وضعیت فعلی رئال دیدار کرده اند و آنها باورمند هستند که هافبک های این تیم ضعیف عمل می کنند. مدير ورزشي باشگاه همچنان معتقد است که دني سبایوس بايد بماند، هرچند که دو طرف انتظار نداشتند انتقال پوگبا به مشکل برخورد کند. در کنار پوگبا، بازیکنانی چون فن د بیک و اریکسن گزینه های دیگری هستند که در نظر اند، در حالیکه فروش در اولویت کار قرار دارد.

مرتبط:

فوری: دی لیخت در آزمایش های پزشکی یووه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر