14:38 19 سپتمبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اداره مالیات اسپانیا رسما 35 میلیون یورو رقم بدهی نیمار را به بارسلونا اعلام کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در صورتیکه همه چیز برای برگشت نیمار به بارسلونا فراهم باشد اما مشکلی جدی بنام مالیات به عنوان پروسه حقوقی جنجالی سر راه او قرار خواهد گرفت.

موندودیپورتیوو با انتشار گزارشی مدعی شده است که نیمار زمان حضورش در بارسلونا، به ویژه انتقال پر سروصدای او به پاریس، از پرداخت مالیات بابت برخی اموالش پنهان کاری کرده است.

گفته می شود حتی پاری سنت ژرمن، چند کپی از قرارداد نیمار را به اداره مالیات اسپانیا فرستاد که نتوانست رضایت این اداره را جلب نماید و دادستانی نیز قانع نشد و این اداره باور دارد که قرارداد اصلی بندهای بیشتر از آنچه گفته می شود، داشته است، از همین رو طبق برآورد کارشناسان مالیاتی، نیمار در حال حاضر تا زمانی حکم جدید قاضی، رقم 35 میلیون یورو مقروض است.

نکته مهم اینجا است که اداره مالیات اسپانیا در پیوند به بازگشت ستاره برزیلی به بارسلونا، رسما به اطلاع بارسا رسانده که در صورت این اتفاق، تمام مبالغی که به این بازیکن پرداخت می‌شود باید به خزانه داری اعلام شود تا زمانی که این نهاد، 35 میلیون یورو طلبش را دریافت نماید.

بارسلونا تمام ارقام پرداختی‌اش به نیمار ( حتی کوچک‌ترین پاداش‌ها، دوسیه پاداش وفاداری این بازیکن) را به خزانه داری گزارش کند و اگر گزارش نکند، این باشگاه وارد مهلکه حقوقی دیگری خواهد شد.

البته این مورد تنها به بارسلونا ربط نمیگیرد و اگر رئال نیز این بازیکن را جذب کند، باید همین روال را طی کند و نیمار حتی اگر در دادگاه مربوط به پاداش وفاداری‌اش به بارسلونا هم پیروز شود، 30 میلیون یوروی دیگر به دست آورد، همه این مبلغ را باید به حساب مالیات خواهد ریخت.

مرتبط:

بارسا در دو راهی انتخاب هافبک
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر