ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اولی هوینس، رییس باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده است که او در انتخابات ریاست این باشگاه شرکت نخواهد کرد و به حضور چهل ساله خود در این باشگاه پایان می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از بیلد، اولی هوینس، رییس باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرده است که نمی‌خواهد در این انتخابات ریاست این باشگاه شرکت کند. به نظر می‌رسد که هربرت هینز به عنوان رییس تازه این باشگاه انتخاب خواهد شد. هیز از افراد نزدیک به هوینس است و گفته می‌شود که که به نظر هوینس، او به این باشگاه نزدیک شده است.

© Sputnik / Алексей Куденко

هوینس در ۲۷ سالگی فوتبال خود را به پایان رساند و در سال 1979 به عنوان یکی از مسوولان باشگاه بایرن مونیخ مشغول به کار شد. او از سال ۲۰۰۹2009 تا 2014 به عنوان رییس باشگاه بایرن مونیخ مشغول به کار شد و فعالیت خود را در این تیم انجام داد. در طول ۴۰ سال حضور او در باشگاه بایرن مونیخ، این تیم آلمانی به 16 قهرمانی در بوندسلیگا دست یافت و دو بار فاتح لیگ قهرمانان شد و یک بار نیز جام یوفا را بالای سر برد.

هواداران باشگاه بایرن مونیخ که از این تصمیم هوینس ناراحت هستند، با جمع آوری امضا در تلاش هستند تا او را متقاعد به ادامه حضور در بایرن مونیخ کنند. آنها معتقد هستند که هوینس نقش غیرقابل انگاری در موفقیت این تیم آلمانی داشته است.

مرتبط:

پایان نیم قرن حضور هوینس در بایرن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر