16:05 25 اکتوبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پیش از شروع دیدار بارسلونا و آرسنال در جام خوان گمپر، لئونل مسی آرژانیتی بارسلونا لحظاتی با هواداران حاضر در باشگاه صحبت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کارلس پویول، کاپیتان پیشین بارسلونا از نخستین افرادی بود که نسبت به سخنان دیشب مسی واکنش نشان داد. این کاپیتان پیشین آبی‌اناری‌ها، چند لحظه پس از حرف‌های این ستاره آرژانتینی بارسلونا در توئیترش به پاسخ حرف‌های مسی را داد و که بازتاب بسیاری ر میان کاربران داشت.

لئونل مسی، دیشب پیش از تقابل برابر آرسنال در جام خوان گمپر به هواداران حاضر این تیم در ورزشگاه صحبت کرد و گفت: "دشوار است که  از فصل گذشته حرف بزنم. من به حرف‌های سال گذشته خود تاکید میکنم. من به بازیکنان و کادر فنی باور کامل داردم و برای فتح تمام جام ها می‌جنگیم. پایان فصل گذشته کمی تلخ بود ولی باید ارزش قهرمانی مان در لالیگا که هشتمین قهرمانی مان در یازده سال اخیر بود را بدانیم”.

کارلس پویول کاپیتان سابق بارسلونا در پاسخ به گفته‌های مسی نوشت است: "من تردیدی ندارم! این بارسلونا شادی‌های زیادی را به ما هدیه خواهد داد. زنده باد بارسلونا".

این در حالیست که چند روز پیش رسانه‌‌های کاتالان در گزارش‌های خود به این نکته اشاره کرده بودند که مدیران بارسلونا به پویول تصدی مدیر کل باشگاه را پیشنهاد داده اند تا بدین ترتیب او را جایگزین پپ سگورا که هفته گذشته بارسلونا را ترک کرد، نمایند. پویول هم برای پاسخ دادن به این پیشنهاد کمی زمان خواسته تا بررسی کند که آیا زمان مناسبی برای بازگشت به بارسلونا و همکاری با آبیدال و کلایورت است یا خیر.

 

مرتبط:

تشویق مسی توسط مارادونا
مسی: برای فتح تمام جام‌ها می‌جنگیم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر