05:30 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جرارد پیکه، مدافع آبی‌اناری‌ها گفته است که بارسلونا مثل تیم‌های دیگر همه جام‌ها را فداری لیگ قهرمانان نمی‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، جرارد پیکه، مدافع بارسلونا به این باور است که باشگاه‌اش به حد کافی برای به دست‌آوردن قهرمانی‌های متوالی در لایگا مورد ستایش قرار نمی‌گیرد.

او به اولویت قهرمانی در لیگ قهرمان برای رقیب دیرینه‌اش رئال مادرید نیز کنایه زده است. پیکه گفته است که بارسلونا بی‌رحمانه از لیگ قهرمانان حذف شده است در حالیکه در بازی‌های رفت پیروز بوده و در بازی‌های برگشت از انان کامبک خورده است.

از سوی هم این مدافع بارسلونا امیدوار است که این فصل در اروپا موفق باشد. او گفته است که باید احترام بیشتری برای قهرمانی‌های این تیم در لیگ داخلی قائل بود. پیکه پس تیمش برابر ناپولی در صحبت با خبرنگاران گفت: "من با این مورد موافق هستم که به اندازه کافی به لیگ های داخلی ارزش داده نمی‌شود. هشت قهرمانی در یازده فصل اتفاق ویژه‌ی است که آن را به دست بیاوری. ما توانایی این را داریم که مثل دیگران روی لیگ قهرمانان توجه کنیم و کوپا دل ری و لالیگا را فدای آن کنیم. اما این نکته فراموش نشود که ما رولت روسی بازی نمی کنیم. کارهای ما مبنا و اساس خاصی دارد. ما به گونه‌ای کامل این قدرت را داریم که  وارد فینال و روزهای آخر فصل شویم. "

مرتبط:

پیکه در تلاش انتقال دی‌لیخت به بارسلونا است
جرارد پیکه باشگاه دیگری را خریداری کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر