19:00 20 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه فوتبال بایرن مونیخ در تلاش امضا قرار داد با فیلیپه کوتینیو ستاره بارسلونا در تابستان جاری است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از موندو دیپورتیوو، بایرن به طور دقیق در حال بررسی وضعیت انتقال کوتینیو به آلمان است تا در تابستان جاری این انتقال نهایی شود.

این ستاره برزیلی در روزهای اخیر پنجره نقل و انتقالات انگلستان به شدت به منچستر یونایتد و تاتنهام لینک داده می شد و گزارش هایی نیز وجود داشت که گویا بارسلونا تمایل به انتقال قرضی کوتینیو است.

در همین حال بسیاری از پیشنهادات مطرح شده مبنی بر رفتن کوتینیو به پاری سن ژرمن در معاوضه با نیمار قرار دارد.

اما پس از منتفی شدن انتقال لروی سانه در هفته گذشته که وینگر منچسترسیتی دچار مصدومیت رباط صلیبی شد، بایرن هنوز در بازار بازیکنان جدید تهاجمی را دنبال می کند و کوتینیو یک فرصت قابل توجه برای این باشگاه می باشد.

انتظار می رود که قهرمان آلمان، ایوان پریشیچ ستاره اینتر را با حضور به گونه قرضی تا پایان فصل جذب نماید و کوتینیو نیز با شرایط مشابه می تواند به آلیانز آرنا منتقل شود.

کویتینیوی 27 ساله که در جنوری 2018 با 145 میلیون به بارسا آمد مورد تحسین شدید قرار گرفت ولی پیوستن آنتوان گریزمن شرایط را برای او سخت کرده است.

همچنان بایرن با از دست دادن آرین روبن و فرانک ریبری در تابستان امسال، تصمیم گرفت تا قرارداد خامس را دایمی نسازد و حاالا کوتینیو می تواند در نقش ستاره کلمبیایی ظاهر شود.

این خبر در حالی مطرح می شود که پنجره نقل و انتقالات فوتبال آلمان تا 25 آگست باز است.

مرتبط:

کوتینیو در بارسا ماندنی شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر