ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتگالی یوونتوس گفته است که مهمترین تفاوت میان او و لئونل مسی، تنوع در تیم‌ها و قهرمانی‌هایش است که با آنها افتخار کسب کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، مقایسه رونالدو و مسی همواره یکی از چالش‌برانگیزترین و داغ‌ترین بحث‌ها در دنیای فوتبال بوده است. این درحالیست که بسیاری از هواداران و کارشناسان دنیای فوتبال، مقایسه آنها را کار بیهوده می‌دانند. باز هم این موضوع جذابیت‌‌های خودش را داشته است به خصوص اگر این مقایسه توسط خودشان صورت بگیرد.

رونالدو در بخشی از سخنانش در یک مستندی در شبکه DAZN در پیوند به تفاوت‌های خودش با لئونل مسی گفته است: "تفاوت میان من و مسی در این است که من برای چند باشگاه بازی کرده‌ام و با تیم‌های متفاوت قهرمان لیگ قهرمانان شده‌ام. من 6 فصل متوالی بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا شدم". این ستاره یوونتوس در بخش دیگر از صحبت‌های افزود: مسی بازیکن فوق‌العاده است. او نه تنها بخاطر توپ‌های طلایش به یاد سپرده می‌شود، بلکه ما همه ساله شاهد پیشترفت‌های او در دنیای فوتبال هستیم".

رونالدو یک بار با منچستریونایتد در سال 2008 و 4 بار با رئال مادرید در سال‌های 2014، 2016، 2017 و 2018 قهرمان لیگ قهرمانان شده است. کسب پنج توپ طلا و انتخاب بازیکن فیفا از دیگر کارنامه‌های این ستاره پرتگالی باشگاه یووه است. رونالدو سابقه بازی در تیم‌های اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و یوونتوس را دارد، اما لیونل مسی تمام دوران بازیگری‌اش را در رده بزرگسالان در بارسلونا انجام داده است و به همراه با این باشگاه 4 بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است.

مرتبط:

لینکر: مسی شادی بیشتری نسبت به رونالدو می‌آفریند
مسی بالاتر از رونالدو در صدر پردرآمد ترین بازیکنان مستطیل سبز
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر