11:51 22 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا در حاضر به دلیل مشکلات مالی توانایی خرید نیمار را ندارد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از تلگراف، بارسلونا در حاضر مشکلات مالی بساری دارد و از همین‌رو برای خرید نیمار، راکتیچ و تودیبو به علاوه 60 الی  80 میلیون یورو را پیشنهاد داده بود که پاری‌سن‌جرمن با آن سر سازگاری نشان نداد. بارسلونا در بازار نقل و انتقالات هزینه بسیاری به خرچ داده اند. از همین‌رو وضعیت مالی خوبی ندارد.

گزارش سالانه این باشگاه نشان می‌دهد که بارسلونا سود چندانی در خرید بازیکنان نداشته است. در ماه اکتبر سال گذشته، این باشگاه درآمد سالانه‌اش را 633 میلیون یورو تخمین زده بود. به همین دلیل بارسا تمایلی به امضای نیمار از پی‌اس‌جی در این تابستان ندارد. بر اساس گزارش تلگزاف، سران این باشگاه برای پرداخت حقوق بازیکنان خود، بارسا در طول فصل 2017-18 درخواست دریافت  140 میلیون یورویی از یک بانک نیویورک را دریافت کرد. در واقع ، بارسا در حال حاضر و با توجه به وضعیت مالی این باشگاه کاتالانی‌ها پول کافی برای امضای نیمار ندارد.

از سوی هم روز گذشته نخستین دور مذاکرات بارسا و پی اس جی برای نیمار شروع شد و بی نتیجه ماند. در این جلسه طبق ادعای مارکا و اسپورت، فاش شده است که پی اس جی چه گزینه هایی از رئال را مدنظر دارد. لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی به عنوان نماینده باشگاهش در جلسه مذاکره، برای تحت فشار گذاشتن بارسا اعلام کرد که با رئال هم در مذاکره هستند و اینکه از این باشگاه تقاضای وینیسیوس و لوکا مودریچ را در ازای انتقال نیمار داشته اند.

مرتبط:

اگر نیمار به بارسا بیاید کجا بازی خواهد کرد
ریوالدو: نیمار به رئال برود به بارسا خیانت نکرده
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر