12:08 08 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سادیو مانه از لیونل مسی برای کسب توپ طلا در مقابل ویرژیل فن دیک حمایت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سادیومانه، مدافع لیورپول از لئونل مسی ستاره آرژنتینی بارسلونا حمایت کرد و گفته است که او شایسته توب طلای این سال در برابر فن دایک است.  مانه باور ندارد که این کافی باشد تا کاپیتان 32 ساله بارسلونا را از گرفتن یک رکورد ششم متوقف کند.

پیش از دیدارسوپر جام با چلسی، از ستاره لیورپول پرسیده شد که اگر مسی برنده جایزه توپ طلا شود، احساس ناامیدی می کند. مانه پس از شنیدن این پرسش ناراحت شد و با یک "نه" ساده پاسخ داد. این ستاره سنگالی باشگاه لیورپول در ادامه گفت: "من این را تشخیص خواهم داد که او شایسته پیروزی آن است. مطمئا همه مسی را می شناسند. بنابراین لازم نیست که توصیف کنم که او چقدر خوب است."

فن دیک 28 ساله، به طور گسترده‌ای در تلاش به چالش کشیدن مسی برای دریافت جایزه توپ طلا در اواخر سال جاری است. این ستاره سرخ‌پوشان در صحبتی که با خبرنگاران داشت گفت: "فکر می کنم مسی بهترین بازیکن جهان است." "او تا زمانی که بازی کند سزاوار آن است. بنابراین توپ طلا چیزی نیست که من به آن فکر می کنم".

مسی فصل گذشته کفش طلای اروپا را به خانه برد و بارسلونا عنوان لالیگا را از آن خود کرد. اما طلسم بارسا دچار دلخوری شد زیرا لیورپول یک برگشت نیمه تمام فینال لیگ قهرمانان اروپا را به همراه داشت تا قهرمان اسپانیا را از این رقابت ها خارج کند.

ششمین توپ طلا برای مسی او را به عنوان رکورددار صریح رقیب کریستیانو رونالدو جلو می برد.

مرتبط:

لمپارد: مسی باورنکردنی است
دوری هفت ماهه سانه از میادین
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر