19:33 04 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خوزه مورینیو سرمربی موفق اسبق تیم های چلسی، اینتر و رئال مادرید در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود اعتراف می کند دلتنگ فوتبال شده است.

به گزارش اسپوتنیک، فیلم هایی از خوزه مورینیو در نزدیکی گریه به دست آمده است که بعد از اعتراف او در رابطه به دوری از فوتبال باعث شده است که او متوجه شود که چقدر این بازی محبوب را دوست دارد.

این مربی 56 ساله در دسامبر 2018 پس از شروع فاجعه بار فصل گذشته، توسط منچستریونایتد اخراج شد که در آن زمان 19 امتیاز ازباشگاه رقیب خود لیورپول عقب بودند.

مورینیو از زمان خروجش به زادگاهش ستوبال بازگشته، اما فاش کرد که وی بدون فوتبال چیزی کم دارد.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت: "اولین لحظه كه به فوتبال حرفه ای آمدم، از آن زمان تا حال بصورت جدی در شغلم تلاش کردم.

"اکنون که این کار متوقف شده است، به جای لذت بردن از آن، من واقعاً نمی توانم از آن لذت ببرم ، دلم برای فوتبال تنگ شده است."

مورینیو توسط شبکه تلویزیونی اسکای اسپورتس به به خدمت گرفته شده است تا در طول فصل 2019-20 به عنوان مجری و تحلیل گر فوتبال در این شبکه شناخته شود، اما او اخیراً فاش کرد که او مشتاق بازگشت دوباره به مربی گری است.

وی میگوید:"در حال حاضر، من در حال مطالعه آلمانی هستم ، من به این زبان را صحبت کرده نمی توانم من انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی و ایتالیایی صحبت می کنم.

اولین کار مورینیو در عرصه مربی گری در سال 2000 در بنفیکا بود، که قبل از آنمترجم و مربی بارسلونا نیز بوده است.

وی از آن زمان به بعد مدیریت بسیاری از باشگاه های اروپا، به ویژه پورتو، چلسی، اینتر، رئال مادرید و منچستر یونایتد را به عهده داشته و به یکی از موفق ترین مدیران همه زمانه تبدیل شده است.

مورینیو موفق به کسب عناوین مختف لیگ در چهار کشور مختلف و همچنین لیگ قهرمانان اروپا با پورتو و اینتر شده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر