05:19 23 سپتمبر 2019
(FILES) In this file photo taken on January 27, 2018 Paris Saint-Germain's Brazilian forward Neymar reacts during the French L1 football match between Paris Saint-Germain (PSG) and Montpellier (MHSC) at the Parc des Princes stadium in Paris

نیمار، هنوز سوژۀ گفتگوهای داخلی بارسا است

© AFP 2019 / FRANCK FIFE
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بحث انتقال دوباره نیمار به بارسلونا به معنای توافق مطلق تمام باشگاه نیست، اما هنوز هم سوژ‌ه‌ای گفتگوهای داخلی بارسا است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از موندو دپورتیوو، انتقال دوباره نیمار به بارسلونا به مفهوم یک‌دستی مطلق تمام باشگاه نیست. اما این ستاره برازیلی در بسیاری موارد سوژه گفتگوهای داخلی بارسلونا است. از هیئت مدیران باشگاه گرفته تا لئونل مسی و هواداران این تیم همه خواهان برگشت دوباره او به جمع کاتالانی‌ها است.

البته هیچ کس فراموش نمی کند که چگونه این ستاره برازیلی در تابستان سال 2017 این باشگاه را ترک کرد و بسیاری از اعضای باشگاه احساس فرار او را تحقیر مطلق همه‌ی باشگاه  دانستند. از سوی دیگر، مصدومیت او یک مسله جدی برای بارسلونا است. قبل از آخرین کوپا آمریکا. او همچنین دچار ضعف در مچ‌پای راست خود شد که بیش از یک ماه نتوانست بازی کند. بارسلونا هنوز هم برای جذب این ستاره برازیلی مصمم است. آبی‌اناری‌ها نیمار به عنوان بازیکن قرضی به علاوه خرید دائمی و معاوضه یک بازیکن که احتمالا ایوان راکتیج است، به نیوکمپ منتقل کند.

 

مرتبط:

توخل: تنها گزینه خروج نیمار، جانشین او است
نیمار، قمار بزرگ برای سه باشگاه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر