21:56 12 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

مدیر برنامه های عثمان دمبله از بارسا اعلام کرده که باوجود پیشنهادهای بزرگ، این ستاره در این تیم خواهد ماند.

به گزارش اسپوتنیک، ناراحتی های بین عثمان دمبله و سران بارسا در روزهای اخیر بخاطر مصدومیت او در بازی اول فصل به وجود آمده بود که پس از آن خبرهایی در مورد جدایی این بازیکن مطرح شد ولی با وجود آنهم اکنون مدیر برنامه های دمبله اعلام کرده است که علی رغم پیشنهادهای زیاد، ستاره فرانسوی در بارسلونا خواهد ماند.

پس از مصدومیت وی در جریان بازی با اتلتیک بیلبائو، او در معاینات پزشکی حضور نیافت و اعلام شدن 5 هفته دوری او از میادین، شایعات جدایی او قوت گرفت، ولی مدیر برنامه‌های او به نشریه اکیپ گفته است:" می‌خواهم در مورد وضعیت عثمان دمبله خیلی روشن و صریح بگویم، او حتی برای یک لحظه هم به فکر ترک باشگاه بارسلونا نیست."

او افزود: "عثمان در بارسلونا خوشحال است و با وجود پیشنهادهای متعدد از چندین باشگاه بزرگ اروپایی، تصمیم گرفت در بارسلونا بماند. متاسفانه مصدومیت در مسیر او مانع ایجاد کرده ولی روی موفقیت او تاثیری نخواهد داشت و دمبله خیلی زود برخواهد گشت". 

گفتنی است که مهاجم 22 ساله فرانسوی در تابستان 2017 از دورتموند به جمع کاتالان ها پیوست و برای این تیم تا کنون 20 گل ثبت کرده اما در این مدت، بارها مصدوم شده و نیز با مدیریت باشگاه سر سازگاری نداشته است.

مرتبط:

رد پیشنهاد پاریس توسط دمبله برای معاوضه با نیمار
فوری؛ عثمان دمبله مصدوم شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر