06:46 05 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 54
ما را در دنبال کنید

کریستیانو رونالدو به این باور است که رقابت میان او و لئونل مسی عامل موفقیت آنان بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، رونالدو در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی پرتگالی (تی‌وی‌آی) گفته است که او دوران حرفه‌ای لئونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا را تحسین می‌کند. این ستاره پرتگالی در بخش دیگری از سخنانش در مورد مسی گفت: " وقتی من لیگ اسپانیا را ترک کردم، اودچار مشکل شد. چون این رقابت قابل تحسین بود. این رقابت خوبی است که در فوتبال وجود داشت اما هیچ استثنایی وجود ندارد".

رونالدو در این مصاحبه‌اش در باره رقابت‌اش با این ستاره آرژانتینی افزود: "مسی باعث شد که من بازیکن بهتری باشم. البته این اتفاق دو سویه بوده ست. رابطه من با مسی یک رابطه حرفه‌ای است. چرا که ما لحظات مشابه بسیاری را در 15سال گذشته سپری کردیم. من در این مدت هیچ گاهی با او در یک میز غذا نخورده‌ام، اما اگر فرصتی فراهم شود، خیلی نیک خواهد بود".

این دو ستاره نام‌دار دنیای فوتبال بشتز از یک دهه است که در بلندترین سطح دنیای فوتبال قرار دارند و 10توپ طلای متوالی را میان شان تقسیم کرده‌اند. سال گذشته اما، این روند بر هم خورد وو لوکا مودریچ صاحب این توپ شد. این دو ستاره همچنین نزدیک به یک دهه سر تیتر رقابت‌های لالیگا بودند. سرانجام رونالدو در سال 2018 از رئال جدا شد و راهی یوونتوس شد.

مرتبط:

انتقال نیمار به یوونتوس به نفع رونالدو خواهد بود
مسی یا رونالدو، کدام یک بهتر است؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر