23:24 26 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ریوالدو، ستاره سابق تیم ملی فوتبال برازیل و باشگاه بارسلونا به این باور است که نیمار هر چه زودتر پاریس را ترک کند و هم‌بازی با رونالدو شود.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از توتو اسپورت، ریوالدو، ستاره پیشین تیم ملی فوتبال برازیل و باشگاه بارسلونا به این باور است که نیمار پاریس را ترک کند. این ستاره سابق کاتالانی‌ها گفته است که حضور نیمار در یوونتوس و هم‌بازی‌شدن با کریستیانو رونالدو به سود این بازیکن است.

نیمار
© Sputnik / Алексей Филиппов

روالدو در ادامه صحبت‌های در پیوند به حضور نیمار در یوونتوس گفت: "حضور او در پاریس اصلا خوب نیست. این بسیار دشوار است که هواداران تیمی که او در ان بازی می‌کند علیه او شعار دهند. به نظر من بهتر است او پاریس را ترک کند. این بسیار جذاب خواهد بود که نیمار هم‌بازی با رونالدو شود. نیمار می‌تواند بخش زیادی از مسوولیت‌های رونالدو را به دوش گیرد".

از یوونتوس به عنوان یکی از مشتریان جدی نیمار نام‌برده می‌شود. گمانه‌زنی‌ها درباره تیم بعدی نیمار هم‌چنان ادامه دارد. در تازه‌ترین مورد، گاتزتا دلو اسپورت گزارش داده است که یوونتوس نمی‌تواند با نیمار قرارداد امضا کند. چون مبلغ درخواستی پاری‌سن‌جرمن بیش از اندازه بلند است و بانوی پیر توانایی پرداخت این مبلغ را ندارد.

 

مرتبط:

پی‌اس‌جی بخاطر توهین نیمار جریمه شد
ریوالدو: نیمار به رئال برود به بارسا خیانت نکرده
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر