15:03 29 فبروری 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در این بسته خبری به جدیدترین خبرهای نقل و انتقالات فوتبال اروپا میپردازیم.

نشریه «اکیپ» فرانسه امروز از پیشنهاد جدید و نجومی رئال مادرید برای جذب نیمار، ستاره پاری سن ژرمن پرده برداشت.

باشگاه آلمانی در نظر دارد که خوان میراندا مدافع چپ آکادمی بارسلونا را برای دو فصل به صورت قرضی بخرد و بدین ترتیب تیم هایی نظیر المپیک مارسی و یوونتوس که او را می خواهند، شکست بدهد.

رئال مادرید اولین پیشنهاد جدی و رسمی خود را برای خرید نیمار به پی اس جی داد اما تیم فرانسوی این پیشنهاد را رد کرد.

رسانه های ایتالیایی در گزارشهایشان به این نکته اشاره کرده اند که روند مذاکرات برسر انتقال احتمالی پائولو دیبالا به پاری سن ژرمن به بن بست رسیده است.

کیلور ناواس خواستار جدایی از رئال مادری دشده است. دروازه بان کاستاریکایی پس از پنج سال می خواهد از رئال مادرید برود چرا که می داند تیبو کورتوا دروازه بان بلژیکی در ترکیب رئال مادرید فیکس خواهد بود و جایی برای او نیست.

سران این باشگاه پرتغالی اخیرا پیشنهاد 60 میلیون یورویی تاتنهام برای خرید برونو فرناندز را رد کردند و حالا از طریق ژرژ مندس، مدیربرنامه های این بازیکن جوان، او را به باشگاه رئال مادرید پیشنهاد کرده اند.

نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا خبر داد که باشگاه میلان برای جذب آنخل کوره‌آ، مهاجم تیم ملی آرژانتین با باشگاه اتلتیکو مادرید به توافق نهایی رسید.

نشریه «توتو اسپورت» تورین خبر داد که آنتونیو کونته، سرمربی اینتر همچنان مصمم است تا آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بارسلونا را جذب کند.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر