12:19 02 جون 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روزنامه‌های کاتالان می‌گویند پی‌اس‌جی مذاکراه با بارسلونا بر سر انتقال نیمار توقف داده و تنها با رئال مادرید مذاکره می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، دو روزنامه‌ای کاتالان اسپورت و موندودپورتیوو گفته است که باشگاه پاری‌سن‌جرمن روند مذاکره با بارسلونا بر سر انتقال نیمار را توقف داده و تنها با رئال مادرید در این مورد مذاکره می‌کند. بر اساس گزارش این روزنامه‌ها، آبی‌اناری‌ها هنوز هم برای جذب نیمار امیدوار هستند. آنان تلاش دارند تا اخرین شانس شان را نیز آزمایش کنند.

در حال حاضر اختلاف میان دو باشگاه بر سر انتقال این ستاره برازیلی بسیار است. سران بارسلونا به این باروند که مدیران پی‌اس‌جی کاشکنی می‌کنند و نمی‌خواهند نیمار به بارسلونا بازگردد. اما روزنامه اسپورت در مطلبی در این باره گفته است که سران بارسا تا مسدودشدن پنجره نقل وانتقالات هر آنچه در توان دارند استفاده خواهد کرد. سران بارسلونا به این باور اند که اکنون توپ در میدان پاریسی‌ها است. روزنامه اسپورت در این مورد می‌گوید، کاتالانی‌ها حاضر به پرداخت 160 میلیون یورو برای جذب نیمار است که یک قسط آن در حال حاضر و قسط دوم در جولای 2020 پرداخت شود.

این روزنامه به نقل از منابع خود می‌گوید سران بارسا این را می‌دانند که رئال مادرید در حال بازی کردن با کارت‌های خود بوده و از اوایل ماه آگست با پاریسی‌ها وارد مذاکرات رسمی شده اند. آبی‌اناری‌ها در آغاز نگران ورود کهشکانی‌ها به ماجرای نیمار بودند اما اکنون به صورت قطعی می‌داند که رئال مادرید به صورت جدی نیمار را نمی‌خواهد و تنها به نگرانی‌های بارسا در این خصوص می‌افزایند.

مرتبط:

ریوالدو: من با حضور نیمار در یوونتوس موافق هستم
روزهای دشوار نیمار در پی‌اس‌جی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر