01:00 22 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

گزارش های نشر شده می رساند که بارسلونا با سومین پیشنهاد برای نیمار، باز خواهد گشت و از جمله دمبله را به عنوان یک سازنده، در تلاش برای متقاعد کردن پاری سن ژرمن به فروش نیمار می باشد.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار با شکستن رکورد جهانی دنیای فوتبال و با رقم 222 میلیون یورو در 2017 راهی فرانسه شد اما برای بازگشت این بازیکن به نیوکمپ، تا کنون دو پیشنهاد بزرگ بارسلونا از سوی پاریسی ها رد شده است.

پیشنهاد اولی شامل فیلیپه کوتینیو، ایوان راکیتیچ و 80 میلیون یورو بود که رد شد و سپس درخواست کاتالان ها برای قرارداد قرضی با نیمار و گزینه خرید در تابستان آینده با ارزش 190 میلیون بود که از سوی پی اس جی تایید نشد.

با گذشت کمتر از دو هفته قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در 2 سپتامبر، بارسا قصد دارد تا پیشنهاد متناسب با PSG را ارائه دهد.

در سوی مقابل قهرمان فرانسه نیز می تواند مُهلت هر معامله احتمالی را تعیین کند، زیرا می خواهند ترکیب تیمشان در اسرع وقت نهایی شود، بنابراین پیشنهاد بعدی بارسا می تواند آخرین پیشنهاد آنها باشد.

باشگاه در مورد یک اقدام بهتر برای نیمار توافق کامل ندارد، اما در حال کار روی فرمولی هستند که امیدوارند با آن بازگشت نیمار در نیوکمپ را تضمین کنند.

مرتبط:

زیدان: به نیمار فکر نمی‌کنم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر