01:31 22 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دیدار دو تیم فوتبال "ساگان توسو" و "ویسل کوبه" یک اتفاق عاطفی بود که در آن مسابقه آخرین حضور فرناندو تورس را در فوتبال حرفه ای شاهد بودیم و گلزن پیشین اتلتیکو مادرید تایید کرد که جاپان همیشه مثل خانه دوم او خواهد بود.

به گزارش اسپوتنیک، فرناندو تورس بعد از اینکه با اتلتیکومادرید خداحافظی کرد، ادامه فعالیت های حرفه ای خود را با باشگاه جاپانی در لیگ جی 1 تمدید کرد و خیلی زود با زندگی آسیا سازگار شد.

او دربازی با ویسل کوبه مورد تشویق هواداران قرار گرفت، باوجود آنکه تیمش شکست سنگینی را تجربه نمود.

پس از بازی مراسم احساسی در زمین برگزار شد که شامل پیام های ویدئویی برخی از هم تیمی های سابق وی از جمله استیون جرارد بود. همچنین کلیپ های ویدئویی از مهمترین لحظه های زندگی وی وجود داشت، از جمله پیروزی در فینال یورو 2008 مقابل آلمان که فوتبال اسپانیا را در مسیر سلطه اش قرار داد و نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نیوکمپ، برای چلسی.

تورس به تشکری از هواداران جاپانی پرداخت که کمک کردند سازگاری او با یک محیط جدید فوق العاده آسان باشد و از آنها تشکر کرد.

 تورس گفت: "برای من، جاپان همیشه خانه دوم خواهد بود."

او در ادامه افزود: "مهمترین کاری که من دارم خانواده ام هستند و من احساس می کنم که در جاپان نیز خانواده ای بسیار بزرگ دارم که شما هم جزئی از آن هستید، من همیشه مدیون شما هستم."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر