05:54 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

جرزی دودک دروازه بان اسبق لیورپول از جرارد هم تیمی سابق اش در این تیم به عنوان تنها گزینه مناسب برای سرمربیگری لیورپول و جایگزینی یورگن کلوپ در آینده نام برد.

به گزارش اسپوتنیک، استیون جرارد هاقبک افسانه ای لیورپول به عنوان "تنها نامزدی" شناخته می شود که می تواند جایگزین کلوپ به عنوان سرمربی لیورپول شود.

به نقل از دیلی رکورد دودک به پرزگلاد اسپورتوی میگوید "من سال ها در رختکن لیورپول با استیون بودم. باید اعتراف کنم که من خیلی متعجب شدم که او خیلی سریع به شغل سرمربی گری روی آورد."

وی گفت: "من ملاقات های خصوصی زیادی را با وی  گذراندم و یکبار هم او به من اشاره نکرد که می خواهد مربی شود.

وی گفت: "اما او از نظر من برای سرمربی گری لیورپول ایده آل است به این دلیل که او یک رهبر عالی بود و به عنوان یک کاپیتان، او با درخشش خود رختکن ما را اداره می کرد. اما صادقانه بگویم، اگر به من می گفتید که او می خواهد یک مربی شود، به شما می خندیدم.

"بسیاری از بهترین بازیکنان دوست دارند بعد از اتمام دوران بازی خود، استراحت کنند و به خانواده خود بازگردند. آنها در طول زندگی خود فداکاری های زیادی کردند. اما استیون به سرعت از مربیگری بچه ها در لیورپول پرش کرد تا سرمربی گلاسکو رنجرز شود.

"اما پیشرفت او سریع بوده است زیرا هیچ کس انتظار آن را نمی داد و او از انتظارات فراتر رفته است."

وی ادامه داد: دلایل زیادی برای موفقیت او وجود دارد.می تواند با شرایط سخت کنار بیاید و خودش را با افراد مناسب وفق دهد، مثل گری مک آلیستر که به نوعی مربی فوتبال اوست، زیرا او در لیورپول خیلی به او کمک کرد.

"استیون همچنین این فرصت را دارد که از خرد یورگن کلوپ استفاده کند.

در ادامه گفت"همه می دانند که دیر یا زود کاپیتان بزرگ باز خواهد گشت."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر