04:54 27 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پدراک میاتوویچ، ستاره سابق رئال مادرید که یک دوره مدیر ورزشی کهکشانی‌ها نیز بود، به آینده تیم مورد علاقه‌اش خوش‌بین نیست.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید پس گذراندن یک فصل نه چندان خوب، در این پنجره نقل و انتقالات اقدام به خرید 5بازیکن کرده است. در این میان اما، تنها ادن هازارد کیفیت لازم برای حضور در ترکیب ثابت را دارد و بقیه همان ستاره‌های قدیمی این تیم است. ترکیب اصلی رئال در دو بازی اول فصل برابر سلتا و وایادولید تغییراتی بسیار اندک نسبت به 5 سال گذشته داشت.

این ستاره سابق کهکشانی‌ها در گفتگو با کادناسر اظهارداشت:"اگر تا پایان پنچره نقل و انتقالات، مجموعه رئال تغییر نکند و یکی دو بازیکن به خصوص نیمار اضافه نشوند، آینده برای رئال خوب نخواهد بود. البته آنان توانایی رقابت برای قهرمانی را دارند اما شانس اول نیستند چون تیم‌های بهتری نسبت به رئال در اسپاینا وجود دارد".

میاتوویچ، در پایان صحبت‌هایش افزود: "سرانجام ببینیم بازیکن بزرگی در این جمع افزوده خواهد شد یا خیر؛ البته من شخصا خوشبین نیستم که این اتفاق رخ دهد. در میانه زمین، گزینه‌های جانشین زیادی نداریم. یک هافبک باکیفیت مثل پوگبا می توانست به خط میانی رئال، جان تازه ای بدهد".

او در مورد اینکه آیا هازارد جانشین رونالدو خواهد بود، گفت:"ما تنها یک رونالدو در فوتبال داریم. نباید دنبال رونالدوی بعدی بود. هازارد می تواند تفاوت ها را رقم بزند اما او رونالدو نیست. من از اقدامات رئال در نقل و انتقالات ناامید شده ام چون انتظار تحولات بیشتری داشتم".

مرتبط:

زیدان: بیل رئال را ترک نمی کند
نگرانی از کاهش محبوبیت و جایگاه زیدان در میان هوداران رئال
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر