11:08 23 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر قطری باشگاه پاری‌سن‌جرمن برخلاف انتظارات، امروز در جلسه با نماینده‌های بارسلونا برای انتقال نیمار حاضر شده است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل  از اسپورت، نماینده‌های باشگاه بارسلونا صبح امروز به پاریس رفتند تا با سران باشگاه پی‌اس‌جی بر سر انتقال نیمار مذاکره کنند. این هیئت شامل اسکار گرائو(مدیر اجرایی) به همراه خاویر بورداس و اریک آبیدال نماینده های اعزامی بارسا هستند.

بر اساس گزارش اسکای، حضور اسکار گرائو بر اعتبار تیم اعزامی بارسلونا افزوده است و حضور او در این جلسه می‌تواند مذاکرات را به نتیجه قابل قبول و یا حتا قطعی برساند. در نشست دو هفته پیش، بورداس و آبیدال نماینده‌های بارسا بودند که مذاکرات شان به نتیجه نرسید. در همین حال، در جلسه دو هفته پیش دو باشگاه، از پی‌اس‌جی تنها لئوناردو به عنوان مدیر ورزشی حضور داشت که جلسه بی نتیجه ماند. در این میان رادیو راک 1 منبع بسیار نزدیک به باشگاه بارسلونا، ساعتی پیش ادعا کرد که این بار ناصر الخلیفی مدیر قدرتمند باشگاه پاریسی نیز در مذاکرات حاضر شده است که این می تواند خبر خوبی برای بارسلونا باشد.

با حضور الخلیفی احتمالا امروز تکلیف آینده نیمار روشن خواهد شد و او را باید نزدیک‌تر از گذشته به بارسا دانست. پیشنهاد کاتالانی‌ها انتقال قرضی نیمار با بند خرید دائمی 170 میلیون یورویی است که تابستان بعد پرداخت خواهد شد.  

مرتبط:

سیلوا: پی‌اس‌جی باید برای ماندن نیمار مبارزه کند
نیمار برای بازگشت به بارسا تا سال آینده صبر خواهد کرد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر