11:31 18 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 01
ما را در دنبال کنید

بارسلونا در آخرین مورد برای جذب نیمار، 125 میلیون یورو، به اضافه راکیتیچ و دمبله را به صورت قرضی به پاری سنت ژرمن پیشنهاد نمود.

به گزارش اسپوتنیک، بارسا و پی اس جی برسر انتقال نیمار به توافق نزدیک شده اند و روزنامه اسپورت گزارش کرده که پیشنهاد جدید بارسلونا شامل راکتیچ، دمبله و 125 میلیون، می تواند پاریسی ها را راضی نماید.

به اساس این گزارش، PSG برای فروش نیمار، دمبله را می خواهد و در آخرین ساعت ها از سوی بارسلونا، راکیتیچ به همراه با دمبله معرفی می شوند که به نظر می رسد هر دو باشگاه با هم توافق خواهند کرد.

البته در این پیشنهاد، قرارداد راکتیچ دایمی بوده ولی دمبله قرض داده می شود.

این در حالیست که گفته می شود دو طرف توافق کرده اند و تنها در مورد قیمت مشخص با هم رای زنی دارند.

اسکار گروو مدیرعامل بارسا، اریک آبیدال مدیر ورزشی، خاویر بورداس دبیر فنی و آندره کوری پیشکسوت برزیلی، همه روز سه شنبه برای مذاکره به پاریس سفر کرده اند و با ناصر الخلیفی مالک پی اس جی و لئوناردو مدیر ورزشی این باشگاه دیدار داشته اند و در زمان بازگشت به کاتالونیا، یکی از نمایندگان بارسلونا از بازگشت نیمار به این باشگاه اطمینان داده است.

بورداس مدیر اجرایی بارسا به رسانه ها گفته است: "ما هنوز توافق نداریم. ما هنوز صحبت می کنیم اما نزدیک تر هستیم."

پیش از این اما گزارش شده بود که بارسلونا برای جذب نیمار، پیشنهاد قرارداد قرضی به اضافه عثمان دمبله و 154 میلیون پییشنهاد داده اند که مورد تایید پاریس قرار نگرفت، اما ESPN گزارش داد که پیشنهاد دوم، پرداخت 36 میلیون پوند در سال جاری و 59 میلیون پوند در سال 2020 و 59 میلیون پوند دیگر در سال 2021 بود که بازهم قهرمان فرانسه رد کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر