04:09 11 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لوکاس اوکامپوس، وینگر آرژانتینی باشگاه سویا در یک مصاحبه به تمجید و دفاع از لئونل مسی پرداخت.

به گزارش اسپوتنک، لئونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا در این باشگاه از محبوبیت بسیاری برخوردار است. اما در آرژانتین که کشور خود او است، همواره مورد انتقاد قرار گرفته است.

© Sputnik / Алексей Филиппов

مسی تاکنون در سه فینال با تیم ملی کشورش به میدان رفته و در هر سه این دیدار بازنده بوده است. این ستاره نام‌دار فوتبال جهان، در سال 2016 اقدام به خداحافظی از بازی‌های ملی کرد، اما چند ماه نگذشت که از تصمیم خود منصرف شد. مقایسه همیشگی او با مارادونا نیز به یک اتفاق عادی بدل شده است. این وینگر آرژانتینی در دفاع از مسی به وبسایت گل گفت: "این تنها آرژانتین است که به مسی ارزش نمی‌دهد. 90 درصد مردم دنیا می دانند که او چه بازیکنی است و چه خدماتی به فوتبال دنیا و آرژانتین کرده است".

اوکامپوس 25 ساله که اخیرا به سویا پیوسته، برای نخستین‌بار به تیم ملی کشورش نیز دعوت شده است و احتمالا برابر مکزیک یا شیلی، اولین بازی ملی خود را انجام خواهد داد گفت: "انتظار داشتم زودتر از اینها به تیم ملی دعوت شوم ولی باید قبول کرد که در پست من، بازیکنانی بزرگی حضور دارند. می‌دانستم که اگر به تلاش ادامه دهم و بدون افت بازی کنم، در نهایت به تیم ملی دعوت خواهم شد. امیدوارم بتوانم سال ها پیراهن تیم ملی کشورم را به تن کنم. این بهترین آرزویی است که می توانم داشته باشم".

مرتبط:

بند عجیب در قرارداد مسی با کاتالان ها
مسی از دسامبر بازیکن آزاد خواهد بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر