04:18 11 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

قرار است نیمار ستاره برازیلی دنیای فوتبال، پس از سه ماه و یک روز در دیدار دوستانه برای تیم ملی کشورش برابر کلمبیا به میدان برود.

به گزارش اسپوتنیک، ستاره برازیلی باشگاه پاری‌سن‌جرمن پس از جنجال‌های بسیاری در این تابستان، اکنون پس از سه ماه و یک روز پا به توپ خواهد شد. مهاجم برازیلی که در بازی‌های نخست تیمش در لیگ فرانسه حضور نداشت تا تکلیفش در رابطه با آینده‌اش مشخص شود، پس از سه ماه و یک روز در دیدار تیم ملی کشورش برابر کلمبیا به میدان خواهد رفت.

© Sputnik / Алексей Филиппов

نیمار آخرین بار در دیدار دوستانه پیش از کوپا امریکا 2019 برابر قطر بازی کرد و مصدوم شد. این مصدومیت او را از ادامه بازی در این رقابت‌ها بازداشت. سلسائو در آن رقابت‌ها توانست قهرمان شود. بازگشت او به میدان، یکی از نکات اساسی این بازی دوستانه است. بر علاوه برازیلی‌ها، پاریسی‌ها حتا بارسلونایی‌ها هم این بازی او را زیر نظر جدی خواهند داشت. سران پاری‌سن‌جرمن از اینکه او پس از سه ماه دوری از میادین برای تیم ملی کشورش به بازی خواهد کرد، راضی نیستند. چرا که نیمار در تمرین پیش فصل هم حضور نداشته و آمادگی خوبی هم ندارد. اکنون همه بی‌صبرانه منتظر آغاز این بازی دوستانه هستند تا به تماشای بازگشت نیمار بنشینند. نیمار هنوز و پس از ختم پنجره نقل و انتقالات تابستانی و بعد از ناکامی در مذاکرات چند ماهه برسر جدایی‌اش از پی‌اس‌جی، تاکنون اظهار نظری در این مورد نکرد است.

مرتبط:

لذت نیمار از تمرینات برازیل
پی اس جی در پی انتقام از نیمار
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر