16:34 11 جولای 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رونالدینیوی، ستاره سابق تیم ملی برازیل به دلیل بعضی از مسائل حقوقی که اجازه بیرون شده از کشورش را ندارد، سفیر گردشگری برازیل تعیین شد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از آ.اس، نهاد گردگشری کشور برازیل روز گذشته رونالدینیو، ستاره سابق تیم ملی برازیل را به عنوان سفیر گردشگری این کشور تعیین کرده است.

این در حالیست که این بازیکن نام‌دار دنیای فوتبال، به دلیل بعضی از بدهی‌هایش از سوی دادگاه برازیل ممنوع‌الخروج شده است. در ماه جولای سال روان، دیوان عالی برازیل پاسپورت رونالدینیو را به دلیل تخلفات مالی و بدهی‌هایش به اداره مالیات این کشور ابطال و اجازه خروج از کشور را نیز از او گرفت. این ستاره سابق فوتبال، به این تصمیم دادگاه اعتراض کرد اما اعتراضش به جایی نرسید، چرا که این حکم در هفته روان از سوی دیوان عالی فدرال برازیل تأیید شد. از سوی هم بر اساس اعلام نشریه فولیا دسائوپالئوی برازیل، دولت این کشور 57 مورد از اموال رونالدینیو را توقیف کرد که چهار مورد آن مربوط به یک فقره تخلف مالیاتی به مبلغ 2.2 میلیون یوروست. گذشته از این، این ستاره برازیلی تخلفات مالیاتی دیگری  مجموع به مبلغ 1.8 میلیون یورو نیز دارد.

مرتبط:

تمرینات رونالدینیو پس از بازگشت به دنیای فوتبال+ویدیو
رونالدینیو ممنوع الخروج شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر