05:33 12 اگست 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

جذب کلیان امباپه، هدف اصلی رئال مادرید در تابستان 2020 است.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از روزنامه اسپورت اسپانیا، پس از جدایی کریستیانو رونالدو، رئال مادرید روزهای دشواری را سپری می‌کند. این باشگاه در این مدت نتوانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد. کهشکانی‌ها فصل پیش را بی‌هیچ جامی پشت سر گذاشتند و نتایج ناامیدکننده‌ای به دست اوردند. با توجه به اینکه رئال در فصل نقل و انتقالات تابستانی هزینه‌ی بسیاری برای جذب بازیکنان به مصرف رساند، اما انتقادات بسیاری در پیوند به عملکرد این تیم و همچنان ناراضایتی هواداران از هدایت زیدان نیز بالا گرفته است.

امباپه
© Sputnik / Алексей Филиппов

این روزنامه از هدف نخست رئال در تابستان ۲۰۲۰ در جذب یک جایگزین بزرگ برای کریستیانو رونالدو سخن به میان آورد. اسپورت نوشت که این ستاره فرانسوی انتخاب بزرگ و نخست رئال در تابستان پیش‌رو است. زیدان سرمربی رئال نیز علاقه بسیاری به آوردن این بازیکن جوان و آینده‌دار به رئال دارد. ام‌باپه از بهترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان است که در باشگاه پاری‌سن‌جرمن توپ می‌زند. این بازیکن بارها از علاقه خود به زیدان و رئال مادرید خبر داده است با این حال او با باشگاه پاریسی قرارداد بلند مدت دارد و رئال نمی‌تواند به راحتی او را جذب کند.

سران رئال مادرید تابستان سال روان علاقه‌ای بسیاری برای جذب این ستاره فرانسوی داشتند. هواداران این تیم نیز او را به بازیکنانی مثل نیمار ترجیح دادند، اما پی‌اس‌جی اعلام کرد که آنان در حال حاضر با هیچ رقمی قصد فروش این ستاره فرانسوی شان را ندارد. دیده شود که آیا رئال می‌تواند او را در تابستان آینده جذب کند یا خیر.

مرتبط:

مصدومیت یک ماهه امباپه
هدف اصلی رئال جذب امباپه بود نه نیمار
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر