ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه رئال مادرید تلاش دارد تا مدافع هالندی باشگاه لیورپول و بهترین بازیکن سال اروپا را به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک و به نقل از نشریه "اکسپرس"، باشگاه رئال مادرید تلاش دارد تا ویرجل فن دایک، مدافع هالندی باشگاه لیورپول و همچنان بهترین بازیکن سال اروپا را به خدمت بگیرد.

این مدافع هالندی از پس پیوستن به لیورپول، نشان داد که او مهره گمشده یورگن کلوپ برای فتح جام‌ها بوده است. این مدافع هالندی که امسال بهترین بازیکن سال اروپا شد، با درخشش برابر بهترین مهاجمان قاره سبز، سرخ پوشان را تا قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برد. فن دایک به تازگی موفق شد با از سد ستاره های بزرگ فوتبال چون مسی و رونالدو پیشی گیرد و جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را از آن خود کند. اکنون کهشکانی‌ها تلاش دارند تا رضایت او را به دست آورند. اما به نظر می‌رسد که کار بسیاری دشواری را پیش رو دارند چون این این مدافغ هالندی گفته که دوست دارد در لیورپول بماند.

در همین حال، لیورپول نیز بیخیال نیستند و می‌خواهد او را از این گونه مسائل به دو نگه دارند. در تازه‌ترین مورد هم مسوولان لیورپول بزودی به دنبال تمدید قراردادش است. این باشگاه انگلیسی تلاش دارند تا دستمزد هفتگی این ستاره شان را از 125هزار پوند به 200هزار پوند در هفته، افزایش دهند.

مرتبط:

رده بندی 10 بهترین مدافع فوتبال جهان؛ فن دایک در صدر
فوری: فن دایک بهترین بازیکن اروپا شد
دست مسی و رونالدو به فن دایک نرسید + کاریکاتور
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر